Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 09:22
Reklama
Reklama

Rozmowy z pracodawcą i zwiedzanie nowoczesnego parku maszynowego. Mubea zaprasza na Open Day

Rozmowy z pracodawcą i zwiedzanie nowoczesnego parku maszynowego. Mubea zaprasza na Open Day
Niektórzy soboty spędzają na leniuchowaniu, z kolei inni preferują aktywniejszą formę wypoczynku, jeszcze inni wolny czas poświęcają na rozwijanie swoich zainteresowań, a my uwielbiamy te soboty, które możemy spędzić na opowiadaniu o naszej pasji, czyli pracy w branży automotive.

Dlaczego warto przyjść na Dzień Otwarty w Mubea? 

15-go kwietnia odbędzie się na terenie naszego zakładu Open Day. Podczas Dnia Otwartego wszyscy, którzy są zainteresowani dołączeniem do naszego zespołu, mają możliwość zobaczenia jak wygląda życie w Mubea „od kuchni”. Jest to doświadczenie, które nie zdarza się codziennie, w końcu nie każdego dnia można, bez jakiegokolwiek umawiania się, wejść na halę produkcyjną i zobaczyć, jak wygląda praca, być może na swoim przyszłym stanowisku.

Zobacz od środka halę nr 3!

W tym roku naszych gości czeka nie lada gratka! Po raz pierwszy uchylimy rąbka tajemnicy i oprowadzimy Cię po nowo powstałej hali nr 3!

Jednak Dzień Otwarty w naszej firmie to nie tylko „wycieczka krajoznawcza” naszego parku maszynowego, ale również możliwość rozmowy z pracownikami, jak i kierownikami, którzy swoje działy znają od podszewki.

Co więcej możemy dodać? Open Day w Mubea to nie tylko poznanie i zobaczenie naszych hal produkcyjnych na własne oczy, ale również możliwość przekazania nam swojego CV oraz porozmawiania z osobą odpowiedzialną za rekrutację.

Podczas ostatniego takiego Dnia Otwartego, niektórym uczestnikom wizja pracy w naszym zakładzie, jak i perspektywy rozwoju, spodobały się tak bardzo, że już tego samego dnia ustalaliśmy szczegóły spotkania, a rozmowy o pracę odbywały się w kolejnym tygodniu. Za szybko? W żadnym wypadku, gdy kandydat wyda nam się interesujący, nigdy nie zwlekamy!A może to Ciebie szukamy?

Podczas ostatniego Dnia Otwartego odwiedziło nas 150 zainteresowanych osób, a niektóre z nich znalazły u nas swoje miejsce. Miejsce, gdzie może poczuć się jak w rodzinie, miejsce, w którym może rozwinąć skrzydła i miejsce, gdzie włożony wysiłek zostanie doceniony, a potencjał wykorzystany.

Dni Otwarte w Mubea dla wszystkich

Dni Otwarte w Mubea są dla wszystkich — nie trzeba się zapisywać, czy wypełniać tony formularzy, by w takim dniu wziąć udział. Wystarczy stawić się pod naszym zakładem i wejść!

Dlaczego organizujemy Dni Otwarte? 

Dzień Otwarty to dla nas świetny sposób na poszerzenie naszego grona o wartościowych pracowników, ale przede wszystkim to szansa dla osób, które szukają pracy, by znaleźć tę, w której będą czuli się dobrze. Bo Dni Otwarte organizujemy nie dla siebie, a dla naszych przyszłych pracowników, by łatwiej było im, nas odnaleźć.

Materiał promocyjny

 

 

 

 

 

Zaproszenie na Dzień Otwarty 15.04.2023

Zaproszenie na Dzień Otwarty 15.04.2023


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ