Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 21:16
Reklama
Reklama
Reklama

"Dziewiątka" ogłasza nabór do klas czwartych na rok 2023/2024. Poznaj ofertę szkoły

"Dziewiątka" ogłasza nabór do klas czwartych na rok 2023/2024. Poznaj ofertę szkoły
Trudne decyzję mają przed sobą trzecioklasiści wraz z rodzicami. Muszą wybrać kierunek, w którym będzie się rozwijał uczeń od klasy czwartej. "Dziewiątka" przygotowała atrakcyjne oddziały, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jurija Gagarina w Kędzierzynie-Koźlu przygotowała dla swoich uczniów trzy oddziały klas czwartych, w tym mistrzostwa sportowego w pływaniu i dwie ogólne, oraz dodatkowe możliwości rozwoju poszczególnych umiejętności i zainteresowań - matematyki, informatyki, języka angielskiego i szeroko rozumianej sztuki.

Klasa 4 A Matematyczno-informatyczna - to świetna propozycja dla uczniów, którzy zamierzają rozwinąć swoje zainteresowania z zakresu nauk ścisłych poprzez rzetelne i systematyczne pogłębianie wiedzy z zakresu matematyki i informatyki.

Klasa 4B Językowo-artystyczna - jest adresowana do uczniów pragnących rozwijać swoje pasje związane z szeroko pojętą sztuką i językiem angielskim.

Klasa 4MS Mistrzostwa Sportowego - Pływacka. To doskonała propozycja dla tych uczniów, którzy uwielbiają połączenie wyczynowego uprawiania sportu i nauki na wysokim poziomie pod okiem doświadczonych i zaangażowanych trenerów i grona nauczycieli.

Ponadto "Dziewiątka" podsiada grono specjalistów ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej, świetną szkolną kuchnię, monitorowaną bezpieczną szkołę w atrakcyjnej lokalizacji, kreatywną i zaangażowaną, pomocną kadrę nauczycielską oraz pracowników administracji i obsługi.

- Jeśli masz pytania dzwoń, wpadnij do nas, jesteśmy do dyspozycji. Zostało nam jeszcze kilka wolnych miejsc - zachęcają przedstawiciele szkoły.


336607017_237262982207115_8085268940949281821_n
336607017_237262982207115_8085268940949281821_n


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 07.04.2023 08:13
Brawo chłopaki,tak bezradnej Perugii nie oglądałem cały sezon.😁

🇨🇵 ℤ𝔸𝕂𝕊𝔸 🇨🇵 06.04.2023 23:13
Pierwszy set pod kontrolą Zaksy. Bardzo dobre przyjęcie i możliwość wyprowadzenia ataku z każdej strefy. Dopiero pod koniec seta kozły się trochę pogubiły i mogło być kiepsko. Śliwka znowu nie kończł ważnych piłek. Dobrze, że skończyli seta blokiem, bo mogła być nerwówka na własne życzenie w tym pierwszym secie. W tak głupi sposób oddawała Zaksa te punkty od początku drugiego seta, że to się w dyni nie mieściło. Auty, czapy. Śliwka znowu bez formy w ataku. Nie mógł się przebić. Kaczmarek dziś też tragicznie grał. Dobrze, że się nasi szybko ocknęli z letargu i odrobili straty jeszcze przed połową seta. Co odskoczyli na kilka punktów to zaraz stracili. Bardzo niska skuteczność ataku Śliwki i Kaczmarka w dzisiejszym meczu a mimo to potrafili wygrać te dwa najważniejsze sety. Dobrze, że nasz blok funkcjonował kiedy trzeba. Bednorz i Smith złapali formę na najważniejsze mecze. Ładna końcówka Zaksy. Nasi docisnęli i Perugia nie wiedziała za bardzo co się dzieje. Zdeklasowali Włochów od połowy drugiego seta. Bednorz skończył mecz z 85% skutecznością w ataku. Na tym emocje się skończyły, bo kolejne sety to już był sparing. Ważne, że awansowaliśmy trzeci rok z rzędu do finału LM. Dobrze, że rezerwowi sobie trochę pograli. I nawet wygrali czwartego seta i cały mecz. Zbytnio się kozły dziś nie spociły a w niedzielę i poniedziałek już gramy z Warszawą. Trzeba będzie się sprężyć i dobrze zacząć te play-offy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ