Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 06:03
Reklama
Reklama
Reklama

Zawodniczki Lewady Zakrzów z trzema medalami Halowych Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu

Zawodniczki Lewady Zakrzów z trzema medalami Halowych Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu
W niedzielę, 12 marca w Radzionkowie dobiegła końca rywalizacja w Halowych Mistrzostwach Polski i Halowym Pucharze Polski w Ujeżdżeniu 2023, z zawodów tych zawodnicy LKJ Lewada wrócili z trzema medalami.

Zofia Kaczmarek na Lady Legende zwyciężyła we wszystkich trzech konkursach rundy Dzieci i po raz trzeci z rzędu została Halową Mistrzynią Dzieci w Ujeżdżeniu. Maria Stelmaszyk na Despacito 18 ,podobnie jak jej młodsza klubowa koleżanka, pewnie zwyciężyła we wszystkich trzech konkursach swojej rundy - zdobyty w Radzionkowie złoty medal Mistrzostw Młodych Jeźdźców, jest drugim w jej karierze, po ubiegłorocznym z Wierzbnej.

Natalia Badura na Marco uplasowała się na drugim miejscu w Halowym Pucharze Polski Seniorów, dołączając do ubiegłorocznego brązowego - tegoroczny srebrny medal HPP. Na piątym miejscu w rywalizacji seniorów uplasował się Filip Poszumski. To bardzo udane rozpoczęcie sezonu startów w roku 2023.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
już PO 02.04.2023 14:19
Cień niegdysiejszego "krula ojropy". Prawie rok temu w tefauenie nieświadomy nagrywania żalił się, że brzydzi go że znów zostanie posłem do Sejmu i będzie tam musiał "siedzieć" tam w ławach. On teraz musi odgrywać rolę starego Tuska, bo taki warunek stawiają Niemcy. Niemiecka wiara w Tuska jest taka sama jak wiara w Nord Stream 2. Gazociąg wysadzony, a Niemce nadal w niego wierzą. Dla prawicy to dopust Boży, że opozycja ma twarz Tuska. Można walić ile wlezie, a jego zachowanie codziennie daje nowe możliwości ośmieszania wszystkich totalsów. Przegra wybory z kretesem, nikt nie kupi starego telewizora "HD ready" o nazwie Donald Tusk.

Piast 30.03.2023 07:19
Brawo, sama prawda

man 29.03.2023 23:08
A tera jaszczomp wydrukowoł to som piniondze. Tobie Rafałku tysz cosik skapło z drukarki ześ tak ble, ble nastawiony.

Piast 29.03.2023 16:37
Rewelacja…przyjechał niezapowiedziany gość…Sabinka już skacze jak koziołek pewnie postawią Donaldowi koło lokomotywy „koziołka” a na Fejsie Ewa Czubek jest wychwalana jak pięknie wyszła na fotce-no istny cyrk w Mieście Możliwości

Koźlak Centrum 29.03.2023 15:06
Otóż to, ręką rękę myje. Bo czym jest PPK jak nie nowym OFE. To tylko kwestia czasu kiedy PIS wyciągnie rękę po te pieniądze (a raczej już trafia to na konta którymi sponsorują programy socjalne)

Koźlak Centrum 29.03.2023 14:34
A skąd ty wiesz stary pierdzie jaki wybór mieli młodzi? Idź lepiej do kościoła i wrzuć do koszyczka bo jeszcze do nieba nie trafisz. Obłuda na każdym kroku, ale czego się spodziewać od ludzi z podstawowym wykształceniem i zerowym wychowaniem.

Anka 29.03.2023 04:09
O! PIWONIO: tu sama PRAWDA! Przystąpiłam do OFE, choć nie musiałam z racji wieku. Pierwszy raz coś w tym kraju wydawało się korzystne dla przyszłego emeryta: odziedziczenie składek emerytalnych w razie np. przedwczesnej śmierci małżonka! Ostatecznie, tak czy inaczej, oboje na nie pracują, więc żadna łaska! Ale wzięli i je obrobili!! To są pieniądze, które zostały ukradzione z funduszy emerytalnych! Ten człowiek nie wstydzi się patrzyć ludziom w twarz?!! Trzeba przyznać: ma TUPET!! Ktoś taki jest liderem dużego ugrupowania politycznego. A historia lubi się powtarzać! Jak wygra, to następne pokolenie też okradnie w ten sposób, pod byle jakim pretekstem i bez najmniejszych skrupułów! Dziwię się, że konstytucyjny obrońca interesów Narodu: Prezydent RP nie postawił go przed Trybunałem Stanu! Jestem naiwna, przecież tu "ręka rękę myje". Już w żadnych wyborach w tej mojej Ojczyźnie nie wezmę udziału. Nie ma tu ludzi godnych zaufania...

Stary Koźlak 29.03.2023 00:37
Donald Tusk na prezydenta miasta możliwości, elita wzajemnej adoracji będzie szczęśliwa. Tusk wszystko załatwi i będzie cacy.

Pan Ktoś 28.03.2023 22:16
Pakuj sie i wypad,młodzi mieli perspektywę wyjechać i to była jedyna ich perspektywa.Praca za 3-5 zł super było. Doczytaj a pozniej zabieraj głos bo idiotę z siebie robisz.

Szycel 28.03.2023 17:48
Właśnie się dowiedziałem że Donald już wie o Porcie w Koźlu! tak poinformowała Nowosielska w lokalnym radiu. No to teraz będzie się działo!

bob 28.03.2023 16:25
Całe szczęście nie wszyscy emeryci są tak tępi, głupi i zaślepieni podwyżkami emerytur na kredyt, jak emeryt.

Piwonia 28.03.2023 15:16
Nikt mieszkań nie dawał za darmo, chyba że pracowałeś tam gdzie trzeba. Balcerowicz bardzo zadbał o to by kredyty były dożywotnie. Młodzież wyjeżdża, bo miasto się zwija i to jego jedyna wykorzystywana możliwość. Emerytury zależne są od systemu emerytalnego i odprowadzanych składek a wyczyszczenie OFE sprawę dodatkowo pogorszyło. Odbierz swoim dziadkom trzynastą emeryturę i powiedz im, że wyciągnęli ją z twojej kieszeni skoro tak cię to uwiera. Koźle, to raczej nietrafiony biznes - spółka już jest w upadłości. Jak stawiasz chałupę, to najpierw sprawdzasz czy będziesz miał jak do niej się dostać ew. dojechać.

kos 28.03.2023 13:12
Achim, z twoich podatków kupowane są takie małe zabawki dla dzieci zwane dla zmyłki ''krabami'', które za darmo wysyła się do bardzo przyjaznego narodu. Więc nie żałuj parę złotych na zabawę dla swoich rodaków.

koza z nosa kozła 28.03.2023 11:27
Pewnie, że teraz pracują za granicą. Nikt im nie broni. Ale wtedy większość młodych nie miało wyboru jak dostawali tu ochłapy jakieś. Albo pierdzieli w sofę albo tyrali za minimalną pensję 5 zł na godzinę. Jeszcze bez znajomości to nawet tego nie dostali. Pewnie ledwo na jakąś trawę by ci starczyło, żebyś miał co poskubać. Maślaka to masz między orzechami.

Emigrant Zarobkowy 28.03.2023 11:20
To ten Donald, co musiał wyjechać do roboty za granicę za rządów PO?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ