Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 8 grudnia 2023 22:33
Reklama
Reklama

Play złożył wniosek do miasta o wyznaczenie lokalizacji stacji bazowej telefonii komórkowej

Play złożył wniosek do miasta o wyznaczenie lokalizacji stacji bazowej telefonii komórkowej
Wciąż trwa spór o budowę anteny telekomunikacyjnej na dachu bloku na osiedlu Zachód. P4 Sp. z o. o., firma, do której należy sieć Play, złożyła wniosek do urzędu miasta o wyznaczenie lokalizacji, w której może znaleźć się nadajnik.

Temat kontrowersyjnej instalacji stacji bazowej telefonii komórkowej na dachu jednego z bloków przy ulicy Niemcewicza w Koźlu opisywaliśmy już w styczniu - więcej informacji w artykule - Mieszkańcy sprzeciwiają się budowie nadajników na dachu bloku. Spółka nie odpuszcza.

Przypominamy, że pod koniec grudnia ubiegłego roku mieszkańcy bloku przy ulicy Niemcewicza w Koźlu otrzymali pismo z Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Chemik, w którym zaznaczono, że spółka P4 Sp. z o.o. (operator PLAY) planuje budowę anteny telekomunikacyjnej na dachu bloku. Mieszkańcy oraz spółdzielnia zaprotestowali przeciwko inwestycji.

Niedawno odbyła się rozprawa administracyjna, która miała na celu doszczegółowienie sprawy. Starostwo zmierza do tego, by obie strony porozumiały się w tej sprawie. Jak udało nam się ustalić, P4 Sp. z o.o. wystąpiło do urzędu miasta o wskazanie nieruchomości gminnych, które są w tym obszarze dostępne pod kątem realizacji inwestycji.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
😕 22.03.2023 16:07
Jakiś zawzięty zawodnik ten podpalacz 🧐 Może ten piroman chce, aby w gminie było mniej kleszczy 🧐 Bo podobno (tak mówi ludzkość), że to jest dosyć skutecznym sposobem na kleszcze 😎

akademik 21.03.2023 22:20
Policja i PSP powinny przygotować plan namierzenia podpalacza. Są w wielu miejscach kamery, prywatne i firmowe, być może instytucji publicznych. Można zamontować w kilku miejscach dodatkowo. To nie jest akcja dla jednego człowieka, ale też nie było jednego pożaru. Ten idiota wyrządza ogromne szkody!

Jeju 21.03.2023 22:05
Powinni sprawdzić, jaki uczeń w tych dniach był na wagarach lub który strażak ochotnik bywał pierwszy na miejscu zbiórki...

Mario 21.03.2023 21:59
Nie trzeba daleko szukać bo w poniedziałek tego tygodnia jakaś firma w Starym Koźlu wycinała jakieś chaszcze i też trawę wypalała i pytam się czy to w porządku ? co z zwierzątkami w tej trawie ?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ