Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 grudnia 2023 21:30
Reklama
Reklama
Reklama

Jakub D. z Kędzierzyna-Koźla skazany na 15 lat za zabójstwo dziewczyny. Do końca się nie przyznał

Jakub D. z Kędzierzyna-Koźla skazany na 15 lat za zabójstwo dziewczyny. Do końca się nie przyznał
Przed Sądem Okręgowym w Opolu zapadł wyrok w sprawie głośnego morderstwa popełnionego w marcu ubiegłego roku w Kędzierzynie-Koźlu.

Przypomnijmy, 22 marca 2022 roku przed południem służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z mieszkań na osiedlu Piastów, gdzie znaleziono ciało młodej kobiety. Było ukryte w skrzyni łóżka. Policjanci od początku zakładali, że doszło do morderstwa. Dziewczyna została uduszona.

Już 2 dni później prokuratura przekazała komunikat o zatrzymaniu partnera kobiety. Przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Mężczyzna właśnie usłyszał wyrok.

Jak informuje Radio Opole, które relacjonowało proces, śledztwo miało charakter poszlakowy, gdyż Jakubowi D. nie udało się przedstawić bezpośredniego dowodu na dokonanie zabójstwa, a on sam nie przyznaje się do winy. Śledczy ustalili jednak m.in., że był on w budynku w czasie, gdy doszło do morderstwa, co potwierdził biegły na podstawie zapisów z monitoringu. Sprawdzono także telefon oskarżonego. Przed dokonaniem zbrodni szukał w internecie informacji o sposobach na pozbawienie życia, a gdy sprawa wyszła na jaw, czytał, co piszą o niej media.

Sąd Okręgowy w Opolu Skazał Jakuba D. na 15 lat pozbawienia wolności oraz 300 tysięcy złotych zadośćuczynienia na rzecz bliskich pokrzywdzonej. Groziło mu dożywocie. Wyrok jest nieprawomocny.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Npwy 17.10.2023 08:14
Co tam drogi kwiatki,bochomazy pod wiaduktem, koziolki ktorych to jest coraz wiecej za chwile zmieni sie nazwa z Kedzierzyn-Kozle na Pacanow w ktorym bedziemy podziwiac dziurawe ulice i piekne donice.

😕 21.03.2023 20:30
Bo to jest specjalnie tak PO-myślane @es 😕 Bo nie jest żadną sztuką tak naprawić drogę czy cokolwiek, żeby na długo był z tym spokój 🤭 Bo z takiej dobrej naprawę byłyby TYLKO same kłopoty, a różne wyedukowane i mundre biurwy NIE byłyby PO-trzebe😆 Jest to zgodne w wytycznymi eurokołchozu, który przywrócił starą leninowską zasadę pracy metodą Kolesowa🙄 która zawiera się w słowach: Zasada Kolesowa, czyli - Spier..lić i od nowa 😆 Ta zasada ma wiele zalet, gdyż🧐 - co chwilę potrzebne są nowe fundusze i dotacje. - Wiele urzędasów ma mnóstwo pracy z wymyślaniem nowych zasad, przepisów rozporządzeń, umów i pokwitowań wypłat itd. -Czyli nie ma bezrobocia, szczególnie wśród wyedukowanych głupków i przekręciarzy A przede wszystkim, krewni i znajomi królika nie mogą wyrobić się z tak piękną robotą kręcenia lodów i napychaniem kieszeń 🤗 Czyli WSZYSTKIM się opłaca ta metoda Kolesowa 😎

es 21.03.2023 13:41
A co z remontowaną w sierpniu drogą Cisek Bierawa. Po 6 miesiącach dziury większe niż przed remontem.

dziura w drodze 17.03.2023 00:11
Witam,proszę ruszyć 4 litery i policzyć dziury na wiadukcie do Azot.Od wczoraj jest tam dziura na wylot i widać tory kolejowe.Dziura jest tak wielka że lada chwila jakis samochód albo cyklista wpadnie i spadnie.W tym mieście dziur jest od groma!wszędzie na każdej drodze,tu jeździć to tragedia!a na drodze wzdłuż zak gdzie super nawierzchnia dali znak 60 i łapią jeleni.

Realista 16.03.2023 11:44
Nie dalej jak wczoraj miałem tę nieprzyjemność przejechać się całą długością omawianej drogi i jakież było zdziwienie moje że jadę po takim serze szwajcarskim. dobrze że nic nie jechało z naprzeciwka gdyż nie ma możliwości aby nie wpaść którąś dziurę.Pytam się zatem gdzie jest ten wyremontowany odcinek?

Rychu, taki lepszy Ryszard 16.03.2023 10:39
Ta ulica niestety więcej czasu jest w opłakanym stanie niż jest dobra. Co tam jest pod spodem kostka brukowa czy betonowe płyty po Niemcu ?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ