Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 02:01
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PiS powołało nowych pełnomocników młodzieżówki. Za Kędzierzyn-Koźle odpowiada Tobiasz Gużda

PiS powołało nowych pełnomocników młodzieżówki. Za Kędzierzyn-Koźle odpowiada Tobiasz GużdaZamiast, jak do tej pory, jednego lidera młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości w województwie, teraz jest ich troje, co odpowiada okręgom wyborczym do Senatu.

Dotychczasowym pełnomocnikiem Forum Młodych PiS na Opolszczyźnie był Grzegorz Krukowski, który w z związku z upływem kadencji właśnie przekazał pałeczkę młodszym kolegom. Teraz pełnomocników jest troje, każdemu przypadać będzie jeden okręg wyborczy zgodnie z podziałem senackim.

Za okręg 53. obejmujący m.in. Kędzierzyn-Koźle i Olesno odpowiada pochodzący z Głubczyc Tobiasz Gużda. Wraz z Szymonem Bilińskim, któremu przypadł okręg 51. (Prudnik, Kluczbork), zostali przedstawieni przez posłankę Violettę Porowską i posłankę Katarzynę Czocharę.

- To wielkie wyróżnienie idące w parze z odpowiedzialnością za nasze struktury młodzieżowe oraz gotowością do ciężkiej pracy. Jestem przekonana, że poradzicie sobie koncertowo, w czym będę Was wspierać! - zwróciła się do nowych pełnomocników Violetta Porowska.

Wcześniej pełnomocniczką Forum Młodych PiS w powiecie opolskim i Opolu została Wiktoria Mielniczek.

pelnomocnicy formum mlodych (1)

pelnomocnicy formum mlodych (1)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ