Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 02:35
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś więcej patroli na ulicach i w rejonie szkół. Policja prowadzi akcję „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Dziś więcej patroli na ulicach i w rejonie szkół. Policja prowadzi akcję „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”
Dziś policjanci ruchu drogowego na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego prowadzą wojewódzkie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów – grupy użytkowników dróg, która podczas wypadków jest szczególnie narażona na tragiczne konsekwencje tych zdarzeń.

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego. Realizując to zadanie, aby wyeliminować niebezpieczne sytuacje na drodze oraz ograniczyć liczbę wypadków drogowych z udziałem pieszych w czwartek, policjanci ruchu drogowego przeprowadzą wojewódzkie działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego’’.

Podczas akcji policjanci zwrócą szczególną uwagę na zachowania kierowców wobec pieszych, będą również reagować na wszystkie naruszenia popełniane przez uczestników ruchu drogowego. Dodatkowe patrole zostaną skierowane w rejon szkół i przedszkoli.

 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
suweren 25.02.2023 18:32
Zajmij się nauką.

rusz głoweren 20.02.2023 18:16
Pierplacisz? Aleś ty bystry. Ciekawe gdzieś to wyczytał? Szkoda strzępić żuchwy.

suweren 20.02.2023 17:09
Policja służy obywatelom, milicja partii.

Hilda 20.02.2023 01:35
PSZOK całodobowy.

raczej głuperen 19.02.2023 17:31
Te suwerenny, czy jak się tam wabisz, przestań pierdzieć od rzeczy. Milicję miałeś w PRL-u trutniu. Epoki ci się popierplaciły. Chyba, że wtedy jeszcze raczkowałeś z pieluchą na dwóch wzgórzach albo masz sklerozę. Próbujesz zabłysnąć jak neon na burdelu a wyszło blado.

suweren 19.02.2023 08:27
Teraz mamy obraz tych nie trafionych i śmiesznych akcji milicji o nazwie "trzeźwy poranek". Gdzie są gdy wracamy z weekendowych imprez? Pewnie też wracają...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ