Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 grudnia 2023 22:44
Reklama
Reklama
Reklama

Poseł Witold Zembaczyński przekonywał mieszkańców Kędzierzyna-Koźla do przyjęcia euro. WIDEO

Poseł Witold Zembaczyński przekonywał mieszkańców  Kędzierzyna-Koźla do przyjęcia euro. WIDEO
Na ulicy Wojska Polskiego mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla mogli spotkać dziś posła Nowoczesnej Witolda Zembaczyńskiego, który uczestniczy w kampanii promującej wejście Polski do strefy Euro.

Posłowi towarzyszył przewodniczący Młodych Nowoczesnych i wiceprzewodniczący Nowoczesnej Andrzejem Prendke, Dawid Huczek z Młodych Nowoczesnych i Marcin Wołyniec z kędzierzyńskiej Nowoczesnej.

- W sytuacji, w której mamy tak poważne problemy gospodarcze, tak jak w sytuacji zagorzenia militarnego NATO zapewnia nam względy spokój, w sferze bezpieczeństwa gospodarczego ten względny spokój możemy uzyskać poprzez wejście do strefy euro - przekonywał poseł Witold Zembaczyński.

- To już nie jest pytanie, czy Polska wstąpi do strefy euro, tylko kiedy. Jako Młodzi Nowocześni bierzemy na siebie tę odpowiedzialność, aby o euro informować, wykonując robotę rządu, który nie robi nic albo wręcz szkodzi - stwierdza Andrzej Prendke.

Politycy rozdawali mieszkańcom ulotki informacyjne i rozmawiali o korzyściach wynikających z przyjęcia euro. Relacja wideo:

https://youtu.be/zP-avhXODJM

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
OKKK 15.02.2023 13:40
A zna ktoś tajemnicę braku wyremontowania całości ulicy Mostowej? Rejon skrzyżowania i kawałek za nim w stronę mostków. Może z 25 metrów. Asfaltu zabrakło czy pieniędzy?

Realista 14.02.2023 10:34
To jeszcze nic!!!zapraszam na ścieżkę prowadzącą do szkoły 15.na wale ułożono krawężniki,postawiono stoliki i ławeczki a całość wysypano pięknym grysem,nic tylko spacerować z wózkami do przedszkola.pomysl katastrofa.

😕 14.02.2023 08:31
Hmmmmm 😕.... Mówicie Państwo, że wybrano wykonawcę?! 😆 Ciekawe kto jest tym WYBRAŃCEM ukochanej WŁADZUNI miasteczka NIEmożliwości 🙄😊 Można być raczej pewnym, że to zaś JEST jakiś sprytny ludzik 😜 z rodziny krewnych i znajomych królika 😁 W końcu takich zdolnych człowieków, jest oczeń MNOGO - w spisach najbardziej zasłużonych ludzików POd dywanem 🤭 - dla ekipy "żondzoncej" naszym nieszczęśliwym miasteczkiem🥴 Proponuję tę ekipę fachurówi tj ulubieńców ukochanej WŁADZUNI, która to ekipa tak PIĘKNIE spier..iła ...... eeeeee... to znaczy.... tak pięknie i błyskawicznie 🥳🤣 wyremontowała ten cudowny mosteczek w Kłodnicy 😎

Adam 13.02.2023 16:00
Smiechu warte 1 km a co z resztą drogi dziura na dziurze najgorszy odcinek od przejazdu do mostu zostanie. Już nie wspomnę o przejeździe istna tragedia

Sztygar 13.02.2023 12:48
Pracę nie mogą rozpocząć się wiosną. Najpierw trzeba otworzyć Gliwicką, bo ul.Spacerowa to oficjalny objazd na czas przebudowy tamtej.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ