Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 11:29
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcesz pozbyć się choinki? Możesz to zrobić na kilka sposobów

Chcesz pozbyć się choinki? Możesz to zrobić na kilka sposobów
Święta, święta i po świętach. Wiele osób już po nowym roku pozbywa się choinki. Jodła, sosna biała, sosna zielona, świerk. Co z nimi zrobić po okresie świątecznym?

Osoby, które posiadają ogródek, mogą z powodzeniem dać drzewku drugie życie, zasadzając je - o ile roślina była w donicy. Taki sposób jest ekologiczny i przyjazny środowisku. Nie każdy jednak może sobie na to pozwolić. Ci, którzy w mieszkaniu mieli choinkę ciętą, mogą przekazać ją do utylizacji. Drzewka są jednak traktowane jako specjalny rodzaj odpadów i zostaną zabrane tylko w wyznaczonych dniach.

- Tak jak w zeszłym roku, choinki traktowane są jako gabaryt i możemy pozostawić ją przy wiatach śmietnikowych. Na upublicznionych harmonogramach znajduje się termin zbiórek akcyjnych, podczas których można oddać choinkę żywą, jak i sztuczną. Żywą możemy rozdrobnić i umiejscowić w pojemniku na odpady bio lub przywieźć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych - informuje Anna Piróg z Czystego Regionu.

pexels-photo-943900

pexels-photo-943900


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
😕 26.05.2023 10:08
Jednak członkowie PeŁo cały czas mają PO-d górkę z tymi narkotykami 😕 Ten pedofil psychoterapeuta z PeŁo co to NIBY szkolił dzieci i młodzież🥴 - PO-d patronatem marszałeka woj szczecińskiego (też z PeŁo), a w rzeczywistości to używał seksualnie również dzieci swojej koleżanki partyjnej 🧐😳😬😬🧐😳😬, to przy okazji niszczenia dzieci - również rozprowadzał narkotyki wśród młodzieży oraz członków i PO-słów PełO.😳 PO-słów PeŁo biorących wzory zachowań z Nitrasa 🧐 Dlatego klienci tego bydlaka-pedofila, w popłochu szukali nowych dilerów. Ale największe przerażenie wśród PeŁo budzą obawy, że ich koleżka partyjny zacznie sypać 🤭🙄 Dlatego słyszę, że władze więzienne, znacznie zwiększyły nadzór nad tym więźniem.🤭 Może z obawy, żeby znów przypadkiem nie wkroczył do akcji seryjny samobójca!! 🙄 Który miał ogromne żniwa po katastrofie PO-d Smoleńskiem ???😎

😕 27.02.2023 17:55
Kurcze!😳 To nie dobrze, ojjjjj bardzo niedobrze, że zlikwidowano to laboratorium narkotyków 🤭 W dodatku pomagała w tym też ekipa z KKoźla 😕 To gdzie teraz biedny Nitras będzie mógł zaopatrywać się w te wspaniałe działki😭 😆 Przecież on bez wciągania tych wspaniałości nosem - nie potrafi biedactwo funkcjonować 🤭😆 A w dodatku jeszcze Donaldu folksdojcz wyznaczył Nitrasa do pilnowania - jak to PeŁo będzie fałszować .....UPS....!!.... przepraszam 🥴 Jeszcze raz! ... jak to PeŁo ma pilnować, żeby jakieś cholery nie fałszowały tych wyborów 🥳 A jak Sławek Nitras będzie pozbawiony tych działek, to jak to wszystko KURDE ogarnie i upilnuje?!?!?!😳😂 Już tam PeŁo zapamięta 🙄 se tę policję z KK, co tak paskudnie załatwiła Sławka Nitrasa i PO-dobnie świetnych PO-lityków oraz cwele-brytów😎

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ