Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 grudnia 2023 21:21
Reklama
Reklama
Reklama

Konkurs na najbardziej anielskie głosy już w sobotę. Przed nami VII "Piastowskie Kolędowanie"

Konkurs na najbardziej anielskie głosy już w sobotę. Przed nami VII "Piastowskie Kolędowanie"
Już w sobotę 14 stycznia w kościele pw. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła odbędzie się VII edycja miejskiego konkursu kolęd i pastorałek "Piastowskie Kolędowanie". Koncertu laureatów posłuchamy w niedzielę.

Organizatorami konkursu kolęd i pastorałek "Piastowskie Kolędowanie" jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9, Parafia pw. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła, oraz Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.

Konkurs rozpocznie się w sobotę w kościele na osiedlu Piasty o godzinie 10.30. W niedzielę o godzinie 16.00 będziemy mogli posłuchać anielskich głosów laureatów. W wokalnej rywalizacji weźmie udział 11 szkół z terenu miasta i powiatu. Patronat nad wydarzeniem objęła prezydent miasta Sabina Nowosielska.


46070e15-63a4-4e91-9e49-673213b849ac
46070e15-63a4-4e91-9e49-673213b849ac


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
dicu 28.01.2023 01:26
zrób se klocka i się nim pobaw dziecko, miłośniku kaszanki z oka.

do trola MTV 27.01.2023 11:55
Te MTV, czy jak się tam wabisz, chyba fora pomyliłeś. Tu jest dział sportowy a nie muzyczny. Twój komentarz za to wiele wnosi do dyskusji na temat meczu. Jak nie masz nic ciekawego do napisania to klockami się pobaw w tym czasie.

MTV 27.01.2023 00:30
Strasznie lakoniczny ten komentarz.

KOOO 26.01.2023 16:46
Chcesz, żeby cię oczy rozbolały. Poprzestańmy na tym co jest.

OKKK 26.01.2023 14:44
Na przyszłość poprosimy więcej zdjęć chirliderek.

🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 25.01.2023 23:13
Dziś w końcu spięły się kozły się od pierwszej piłki i od razu ta gra zaczęła dobrze wyglądać. Nawet pajpy się pokazały, których ostatnio praktycznie nie było. Bednorz nieźle zagrał w ataku od początku i zagrywką też postraszył. Raz go zablokowali tylko pod koniec seta ale gra była pod kontrolą. Teraz widać jak ważny jest drugi klasowy przyjmujący do pary ze Śliwką. Jak sobie Zaksa przyjmie w miarę dobrze piłkę to od razu ta grą jest szybka i kombinacyjna w porównaniu do tego marazmu co ostatnio pokazywali. Może im brakuje koncentracji na słabsze zespoły, że tak słabo ta gra wyglądała. Szkoda, że z tym Czechami stracili punkt, bo by grali o wygranie grupy. A tak to tylko spotkanie towarzyskie. Włosi też się pewnie nie spodziewali takiej gry. W drugim secie kozły znowu zaczęły od mocnego uderzenia i praktycznie w połowie seta było wszystko pod kontrolą i duża przewaga. Całkiem inaczej ogląda się Zaksę jak nie robią tylu prostych błędów. Aż chce się patrzeć na te akcje. Zdeklasowali w tym drugim secie Włochów. Nawet sobie przyjąć potrafili z czym ostatnio były duże problemy. Bednorz praktycznie wszystko kończył. Teraz widać co to znaczy nie bać się mocno atakować a nie klepać. Może w końcu zaskoczą z tą lepszą grą na więcej niż jeden mecz. Trzeci set zaczynamy od niepotrzebnego błędu dotknięcia siatki i wszystko się posypało od samego początku. Wyraźnie się nasi zdekoncentrowali i zaczęli grać to co ostatnio czyli fatalnie. Masa błędów i rolę się odwróciły. Pierwsza połowa tego seta tragiczna w wykonaniu kozłów. Potem coś próbowali gonić ale nie dali rady. Za dużo głupio straconych punktów oddali. Set w plery. Trzeba zacząć grać swoje w tym czwartym secie. Początek wyrównany. I znowu zaczynają te błędy popełniać. Mieli 2 punkty przewagi to stracili 4 z rzędu. Tyle szans zmarnowali w tym czwartym secie aby wyjść na prowadzenie. A teraz to już każdy wynik możliwy. Nie docisnęli ich do końca jak byli na fali. Zaczynają nas coraz częściej blokować. Znowu źle się zaczyna ten 5 set dla Zaksy. Strasznie zjechali z formą i kondycyjnie siedli. Trentino jednak nie odpuśło meczu po laniu w dwóch pierwszych setach. Cztery punkty straty przy zmianie stron. Za dużo psuć zaczęła Zaksa. Pogubili się w tej końcówce, bo mecz był do wygrania. Orali 5 setów i w plery. Szkoda, że nasz mag trenerki nie dał złapać trochę oddechu podstawowym graczom przed tym piątym setem. Znowu przespał najwaważniejszą część meczu. Widać, że jeszcze nie potrafią utrzymać formy na dłuższym dystansie. Zobaczymy co pokażą w sobotę z Rzeszowem. Jak zagrają tak jak w pierwszym i drugim secie to o wynik jestem spokojny. Ale czy tak będzie to się okaże.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ