Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 22:32
Reklama
Reklama
Reklama

W Kędzierzynie-Koźlu ruszyła druga tura wniosków na zakup węgla po preferencyjnej cenie

W Kędzierzynie-Koźlu ruszyła druga tura wniosków na zakup węgla po preferencyjnej cenie
W gminie Kędzierzyn-Koźle ruszyła możliwość składania wniosków w drugiej turze o zakup węgla w preferencyjnej cenie. Do mieszkańców trafi on za pośrednictwem spółki SAM-BUD-ROL z Gogolina, z którą gmina podpisała porozumienie.

Kupić węgiel po preferencyjnej cenie będzie mogła osoba fizyczna z gospodarstwa domowego, która jest uprawniona do dodatku węglowego. Cena tego paliwa stałego wyniesie nie więcej niż 2 tysiące złotych brutto za tonę.

Zainteresowani mieszkańcy w pierwszym kroku muszą otrzymać zaświadczenie, że są uprawnieni do zakupu takiego węgla. Wniosek o jego wydanie można składać pisemnie pocztą, mailem lub osobiście w kozielskim magistracie. Odpowiedni druk można pobrać za pośrednictwem strony: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1512/23814/informacja-o-zakupie-preferencyjnym-wegla-kamiennego-przez-gospodarstwa-domowe-z-terenu-kedzierzyna-kozla.

Gdy otrzymamy zaświadczenie z numerem, kontaktujemy się z firmą SAM-BUD-ROL, która przyjmuje od mieszkańców drogą elektroniczną, telefonicznie lub pisemną zamówienia określające rodzaj węgla (orzech, ekogorszek, groszek).

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Zgredek z portu 26.01.2023 07:19
Co tydzień ta sama historia. Miasto możliwości i starych ludzi. Dzieci zwiały z tego benzenowego miejsca. Została patolnia i mniejszości narodowe. Co tydzień staruszek z plamami opadowymi w otwieranym mieszkaniu. Taki los miadteczka lansu blaszanych mini koziołków i podświtlanej lokomotywy sukcesu.

Sceptyczka 25.01.2023 21:40
Nie oceniajcie pochopnie: "dajcie mi spokój, jestem zmęczona i nie zawracajcie mi głowy byle głupstwami..." Takie są starsze kobiety, nie lubią żeby się im wtrącać do wszystkiego i "wściubiać nos w każdy kąt". I pomagania "na siłę". Cenią sobie swój "święty spokój". Wiem coś na ten temat!

achim 25.01.2023 16:39
Wytrzymali parę dni.Zdrowe nerwy.

on 25.01.2023 13:48
Z artykułu wynika jedno: Spotyka się np. syn z córką: - hej co tam słychać u mamy, - a nie wiem od kilku dni się świeci światło a mama nie odbiera, - to daj klucze zobaczymy co u niej, - a tam będę szukała w torebce, lepiej zadzwonić pod 112, - ok Najgorsze że to coraz częściej, brak zainteresowania rodzicami bo może trzeba by coś pomóc, jakiś obowiązek by był, a tak telefonik i spawa załatwiona,

julka 25.01.2023 13:21
Długo czekali

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
News will be here
PRZECZYTAJ