Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 grudnia 2023 22:25
Reklama
Reklama
Reklama

Michał Naszkiewicz został nowym Ambasadorem Marki Grupy Azoty

Michał Naszkiewicz został nowym Ambasadorem Marki Grupy Azoty
Grupa Azoty ZAK oficjalnie rozpoczęła współpracę z Ambasadorem Marki Grupa Azoty na rok akademicki 2022/2023. Spółkę, jak i całą Grupę Kapitałową w środowisku uczelnianym reprezentować będzie Michał Naszkiewicz, student Uniwersytetu Opolskiego. W uroczystym podpisaniu umowy z nowym Ambasadorem wziął udział członek zarządu Grupy Azoty ZAK, dr hab. Bolesław Goranczewski.

Ideą programu Ambasador Marki Grupa Azoty jest zacieśnianie współpracy chemicznego koncernu ze środowiskiem uczelnianym. Działalność Ambasadora przybliża studentom i doktorantom perspektywy zawodowe, jakie oferują spółki Grupy. Hasło przewodnie aktualnej, 6. edycji programu, brzmi: GRUPA AZOTY – PRACODAWCA Z WYBORU.

- Zależy nam na tym, by do Grupy Azoty ZAK trafiali najlepsi specjaliści z różnych dziedzin – nie tylko ściśle związanych z chemią, czego przykładem jest nasz nowy Ambasador. Osoby zaangażowane w życie uczelni, które już na etapie studiów mają na swoim koncie naukowe i zawodowe osiągnięcia, potrafią zaktywizować innych i wesprzeć ich w poszukiwaniach pomysłu na swoją przyszłość. Ten program kreuje perspektywy dla obu stron, dlatego jest tak bardzo istotny – podkreśla dr hab. Filip Grzegorczyk, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK.

Do zadań Ambasadorów będzie należało budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty, jako pracodawcy z wyboru. Wybrani studenci i doktoranci będą m.in. organizować wydarzenia informacyjne, w tym z udziałem specjalistów z chemicznej Grupy, a także promować jej działalność na łamach mediów społecznościowych.

- Zdecydowałem się na udział w programie, ponieważ cenię pracę specjalistów i chcę się od nich uczyć. Uważam, że współpraca z Grupą Azoty ZAK przyniesie możliwości rozwoju oraz pozwoli uświadomić odbiorców o strategicznej pozycji marki – mówi Michał Naszkiewicz.

Ambasadorzy otrzymają benefity w postaci m.in. miesięcznego wynagrodzenia, możliwości poznania specyfiki pracy zakładu oraz zdobycia cennego doświadczenia biznesowego i zarządczego już na etapie kształcenia.

Michał Naszkiewicz – student prawa na Uniwersytecie Opolskim, specjalizacja: finansowo-podatkowa. Reprezentuje środowisko studenckie w Senacie Uczelni. Posiada również doświadczenie z działalności w Samorządzie Studenckim, gdzie pełnił funkcje Sekretarza oraz Zastępcy Przewodniczącego. Jest członkiem Koła Naukowego Prawa Cywilnego i Własności Intelektualnej WPiA UO. Od początku studiów angażuje się w projekty naukowe skierowane zarówno do studentów, jak i społeczności lokalnej. Działa w mediach studenckich i uczestniczy w organizacji eventów. Prowadzi własną działalność gospodarczą.Źródło: Grupa Azoty ZAK S.A.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieszkaniec 06.01.2023 12:42
Inne gminy już dawno mają węgiel a w bierawie nieudolnosc władz aż biję w oczy. Do zmiany te całe towarzystwo wzajemnej adoracji

Sznycel 02.01.2023 15:29
A w K-Koźlu nie ma wcale bo i po co komu węgiel który się nie pali na TVNowskiej łopacie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ