Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 08:34
Reklama
Reklama

Grupa Azoty wsparła sport młodzieżowy. Wśród beneficjantów cztery podmioty z Kędzierzyna-Koźla

Grupa Azoty wsparła sport młodzieżowy. Wśród beneficjantów cztery podmioty z Kędzierzyna-Koźla
Dziesięć zakwalifikowanych wniosków na kwotę 20 000 zł i dwadzieścia trzy na kwotę 7 500 zł – to podsumowanie w liczbach pierwszej edycji programu Grupa Azoty START. Wsparcie w łącznej wartości ponad 370 000 zł trafi do 33 podmiotów z 6 województw.

Dofinansowanie trafi do szkół oraz podmiotów prowadzących działalność sportową w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 19 lat. Kwota 7 500 zł może być przeznaczona na zakup i oznakowanie sprzętu sportowego lub też odzieży sportowej i treningowej. W przypadku kwoty 20 000 zł – środki powinny zostać wykorzystane również na działalność szkoleniową i treningową.

- Pierwsza edycja programu Grupa Azoty START pokazuje jak duże jest zapotrzebowanie na wspieranie aktywności sportowej dzieci i młodzieży. Jestem przekonany, że środki finansowe przekazane przez Grupę Azoty przyczynią się do rozwoju małych klubów i szkolnych sekcji sportowych, ułatwiając START młodych sportowców, mam nadzieję przyszłych polskich mistrzów – mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

Pełna lista podmiotów, które zakwalifikowały się do Programu dostępna jest na stronie grupaazoty.com/start (kliknij, aby przejść).

Źródło: Grupa Azoty

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 28.12.2022 09:54
Piękny!!! A czy toyota pójdzie na sprzedaż czy już ktoś ze znajomków ją przytulił?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ