Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 grudnia 2023 22:11
Reklama
Reklama
Reklama

Zmiana w zarządzie Grupy Azoty ZAK S.A. Aleksander Prus nowym wiceprezesem spółki

Zmiana w zarządzie Grupy Azoty ZAK S.A. Aleksander Prus nowym wiceprezesem spółki


Podczas posiedzenia w dniu 21 listopada 2022 r. Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. dokonała zmian w składzie Zarządu Spółki.
Na funkcję Wiceprezesa Zarządu z dniem 21 listopada 2022 r. powołany został Pan Aleksander Prus.

Pan Aleksander Prus jest związany ze Spółką od 2018 r. W latach 2020-2022 pełnił obowiązki dyrektora Departamentu Kontrolingu, natomiast od 2018 r. jest dyrektorem Departamentu Finansów w Grupie Azoty ZAK.

Posiada wieloletnie doświadczenie w bankowości, które zdobywał również na stanowiskach menadżerskich. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Prawa i Administracji. Ukończył także studia podyplomowe „Analiza finansowa i controling” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz „Prawo bankowe” na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada branżowe certyfikaty z zakresu zarządzania, bankowości i coachingu.

Obecny skład Zarządu Grupy Azoty ZAK przedstawia się następująco:

Filip Grzegorczyk – Prezes Zarządu,

Artur Kamiński – Wiceprezes Zarządu,

Aleksander Prus – Wiceprezes Zarządu,

Bolesław Goranczewski – Członek Zarządu,

Jakub Gładysz – Członek Zarządu.

Źródło: Grupa Azoty ZAK S.A.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rychu, taki lepszy Ryszard 15.12.2022 15:07
To powinna być bardziej męska nagroda, mimo równouprawnienia i parytetów. Potocznie reproduktor nazywa się capem. CAPY BIZNESU - taka jest moja koncepcja. Na pierwsze miejsce Peczkis na osobowość ( zablokowanie Port Kłodnica ) Inwestycja Roku - Bank BGK za nie postawienie w Kędzierzynie ławeczki w otoczce Polski z DYKTY Działalność Społeczna - oczywiście najznamienitszy człowiek Galaktyki, który niedawno zagościł grajdół ale musiał przebić się przez miejscowości z niemieckimi nazwami. Wywód w hotelu rozpoczął od szczucia i utyskiwania na niemiecką hegemonię i ciągle kierowanie Polską, czym udowodnił, że sam nie ma żadnego znaczenia. Osobowość Roku - dałbym siatkarzowi ale tutaj zdecydowanie jak wyżej wymieniony niedoszły maratończyk nadaje się najlepiej, jest pewien, że wygra z Tuskiem na takim dystansie nawet z chorym kolanem... Firma Roku - patrząc przez okna, okna samochodu to wybrałbym firmę, która karmi obywateli miasta, stawiam na któregoś kebaba. Nagroda Mediów - no tutaj jest tylko jeden faworyt, media rządowe już wymieniły jego zalety i ciągle znajdują nowe. To jest prawda czasu i prawda ekranu.

Alina 11.12.2022 21:43
"Kabaret Moralnego Niepokoju" ma taki tekst: "Tam widać Kędzierzyn-Koźle (Kędzierzyn, koźle). Dziękuję, baranie." PS Samo słowo kozioł wg mnie ma wydźwięk pejoratywny. Może kapituła konkursu powinna zmienić jego nazwę np na "Kędzierzyńskie kozły biznesu"?

Bezrobotny ale nie lewus 11.12.2022 13:30
Kozły ofiarne biznesu lub barany biznesu bo chyba tak należy nazwać brak nowych miejsc pracy i coraz większe bezrobocie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ