Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 24 lutego 2024 04:38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już w tę niedzielę będzie można oddać życiodajną krew. Krwiobus pojawi się na parkingu hali Azoty przed meczem Grupy Azoty ZAKSA

Już w tę niedzielę będzie można oddać życiodajną krew. Krwiobus pojawi się na parkingu hali Azoty przed meczem Grupy Azoty ZAKSA


30 października, siatkarskie emocje ponowie zawitają do HWS „Azoty”. Tego dnia w mobilnym punkcie przy naszej hali odbędzie się zbiórka krwi. Przypominamy, że każdy kibic, który odda krew podczas niedzielnej zbiórki otrzyma darmową wejściówkę na mecz.
Już w najbliższą niedzielę Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmować będzie siatkarzy Trefla Gdańsk W dzień meczowy przy HWS „Azoty” odbędzie się zbiórka krwi. Jak co roku Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka krwi” przy IPA Kędzierzyn-Koźle wyszedł z inicjatywą zbiórki wśród fanów siatkówki i Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Poprzednie edycje pokazały, że na kibiców siatkówki w Kędzierzynie-Koźlu zawsze można liczyć. Wzorem lat poprzednich także tym razem każda osoba, która odda krew podczas niedzielnej zbiórki otrzyma bilet na mecz, a dodatkowo weźmie udział w losowaniu upominków. Rejestracja rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 16:00. Przypominamy, że honorowy dawca krwi, który oddał krew ma prawo do dwóch dni zwolnienia od pracy – w dniu, w którym oddał krew oraz w dniu następnym (tj. w poniedziałek 31.10).

Poza coroczną zbiórką krwi podczas meczu Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w dzień meczowy, podczas spotkania przed halą odbędzie się również pokaz pierwszej pomocy, zorganizowany przez Szkolną Drużynę Ratowniczą PCK II Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu. Pamiętajmy, że w sytuacji zagrożenia życia cenna jest każda minuta, a umiejętne udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej może uratować czyjeś życie.

Źródło: ZAKSA 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
YYY 12.11.2022 14:00
Ty za to pewnie należysz do antypolaków co dają w przełyk. Jesteś pewnie po 80tce i spłodziłeś już wystarczająco dużo potomstwa.

xxx 11.11.2022 21:42
Julka a ty należysz do tych polek co dają w szyję przed 25 rokiem życia i nie masz dzieci? Bo bredzisz jakbyś była alkoholiczką.

Kowal 11.11.2022 14:05
A jakie ma ego Żałenski,a jest prezydentem Ukrainy!

Kura 11.11.2022 11:07
Ty se julka udej na jakyś kurs bo bazgrasz jak kura pazurem.

Realista 11.11.2022 07:43
Bardzo ambitny plan, tylko obiło mi się o uszy że już w tym roku ruszyły dodatkowe kierunki lekarskie w Opolu, Lublinie i Bydgoszczy. Żeby się później nie okazało że jak zwykle brakuje mieszkań aby mieć w mieście więcej specjalistów.

Sznycel 10.11.2022 20:20
Pajac szuka innych pajaców a na końcu ich podmieni na odpryski z innych partii tak jak już zrobił.

Dziad spod żabki 10.11.2022 18:03
Tera tak gada,jak będzie przy korycie to zmieni słowotok i będzie tylko kupony odcinał.Taki polytyk jak Kukiz,kiedyś Palikot,gertych.Liczy się piękny wizerunek,a reszta to w praniu wyjdzie.Mysle że ten pan jest za cienki by rozwalić klikę PiS bądź po.

julka 10.11.2022 17:29
I co tę panią ujęło u tego śmiesznego showmena?Może niech zacznie pracować H czyli nad kandydatem na kandydata ,bo ma chore ego.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ