Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 23:39
Reklama
Reklama
Reklama

Miasto przygotowuje się do remontu ulicy Dmowskiego w Śródmieściu. Będą konsultacje

Miasto przygotowuje się do remontu ulicy Dmowskiego w Śródmieściu. Będą konsultacje
Przed nami kolejne konsultacje w sprawie miejskich inwestycji. Tym razem do dyskusji zaproszeni są mieszkańcy Śródmieścia. Podczas otwartego spotkania urzędnicy zaprezentują przygotowaną koncepcję programową dla ul. Romana Dmowskiego.

Magistrat przygotowuje się do gruntownej przebudowy drogi. W planach jest nie tylko nowa nawierzchnia, ale również wygospodarowanie większej liczby miejsc postojowych. Z opracowaną już koncepcją zadania można zapoznać się w internecie. Wszystkie materiały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle pod linkiem: https://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/1420/23624/dokumentacja-projektowo-kosztorysowa-budowy-przebudowy-rozbudowy-ul-romana-dmowskiego-w-kedzierzynie-kozlu.

Spotkanie z mieszkańcami w tej sprawie odbędzie się w przyszłą środę (19.10) o godz. 15:30 w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Grzegorza Piramowicza 32 w sali nr 229.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 03.11.2022 07:32
Halo, halo panie redaktorze, jak mnie pamięć nie myli to mieliśmy dwukrotną mistrzynie świata w wieloboju ratowniczym i jakoś władza nie robiła sobie z nią sesji fotograficznych.

Zbyszek Zborowski 03.11.2022 00:46
a po co tam znowu Nowosielską zawołali. Gratuję sukcesu ale Nowosielska nie była ojcem sukcesu. Teraz to zgłupiałem i nie wiem czyj to sukces. Znowu Nowosielska najlepsza. Kędzierzyn-Koźle prywatne miasto Nowosielskiej więc jej chyba nie wołali a ona sama zawołała tych ratowników i podległe osobiście jej media. Ta kobieta, Prezydętka od siedmiu boleści zrobiła z miasta możliwości ruinę. Ruinę do odbudowy na kilkadziesiąt lat.

Hubert 02.11.2022 22:44
Za niedługo będą Mistrzostwa Świata drwali.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ