Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 października 2023 14:53
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wymiana elektrośmieci na sadzonki i konkurs dla szkół. Zajrzyjcie w środę przed Halę Sportową „Śródmieście”

Wymiana elektrośmieci na sadzonki i konkurs dla szkół. Zajrzyjcie w środę przed Halę Sportową „Śródmieście”
Związek Międzygminny „Czysty Region” kolejny raz zachęca do wzięcia udziału w akcji wymiany elektroodpadów na sadzonki, tym razem w połączeniu z konkursem „W góry za góry elektrośmieci” kierowanym do szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu gmin członkowskich.

Wystarczy w dniu 12 października 2022 r. między godziną 14.00 a 18.00 przynieść elektrosprzęt i odebrać sadzonkę lub oddać go na rzecz wybranej przez siebie klasy. Dla klasy, która zbierze najwięcej elektroodpadów zostanie ufundowana wycieczka w góry z ekologiem i podróżnikiem Dominikiem Dobrowolskim.

Akcja odbędzie się przy Hali Sportowej „Śródmieście” w Kędzierzynie-Koźlu (Aleja Jana Pawła II 29).

Wystarczy przynieść:
1 duży sprzęt AGD lub RTV (lodówka, pralka, kuchenka, telewizor powyżej 42 cali itp.) aby otrzymać 3 rośliny;
1 średni elektrosprzęt (odkurzacz, drukarka, monitor, mikrofalówka, komputer, telewizor, laptop itp. ) lub
5 małych elektrosprzętów  (np. lokówkę, prostownicę, młynek do kawy, kalkulator, mikser myszka do komputera, toster, czajnik elektryczny, zabawki elektryczne, telefon komórkowy, itp.) lub
40 szt. baterii, by otrzymać 1 sadzonkę.

Uwaga! Niekompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny (tj. bez silniczka, agregatu, cewki) oraz świetlówki i tonery nie będą przyjmowane.

Partnerami akcji są Dominik Dobrowolski, Asekol PL - Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań SA, zakład przetwarzania zużytego sprzętu Enviropol PL Sp. z o.o. oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

Organizatorem i sponsorem wycieczki jest Dominik Dobrowolski.Materiał partnera

GLOWNE-1-696x464
GLOWNE-1-696x464

Wymiana_surowc_w_na_sadzonki_12_
Wymiana_surowc_w_na_sadzonki_12_


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
raczej lolek 05.11.2022 16:32
Jak dla ciebie to pani Hildegarda plafonie. Nie popuść w pieluchę loluś, czy jak się tam wabisz.

Ja 05.11.2022 05:04
Teraz jest super być uchodźcą,,,

Jerryf 04.11.2022 09:37
W całym mieście zdmuchują liście z miejsca na miejsce ,dmuchawy ryczą godzinami , o 7-dmej rano zaczynają. Przez pół roku ryk kos spalinowych,przez trzy miesiące jesienne dmuchawy....Jakby ta trawa i liście nas miały zadusić i wyplenić ród ludzki.

Glupek wioskowy 03.11.2022 12:13
Piekna nasza Polska CALA, juz nie walimy kupy przez drag, jestes my na etapie probnym tz "Sawojkek"

Mars 03.11.2022 11:46
Napisałeś prawdę, Ci pracujący uczciwie, ambitni, mają za PIS lepiej, ale najgorzej mają dobrze zarabiający bezdzietni single/singielki, którzy muszą niestety płacić na wszystkich, a nic nie dostają w zamian (II grupa podatkowa, brak odliczeń bo bez żony, brak 500 plus, brak wyprawki, brak wszystkiego). Dziwie się że jeszcze w tym kraju siedzą.

Jerryf 03.11.2022 09:13
Wystarczy podjąć stałą pracę.Nawet najniższa krajowa pozwala na skromne życie.No ale wiemy jak to jest z beneficjentami(co za sformułowanie,bardzo poprawne politycznie) MOPSU,pospać lubią,TV pooglądać,no i ręka boli albo noga ,problemy z kręgosłupem....Pracy też nie ma a jak jest to za 3 tysiące to się nie opłaca.

Sznycel 03.11.2022 07:41
Ale i tak stać nas na więcej niż za czasów PO na przykład szkoła 19 kupiła spalinową dmuchawę do liści i pani sprzątacza ściga trzy liście przez 45 minut.

Alina 02.11.2022 23:31
Święte słowa. PS Słowa Pani dyr. MOPSU napawają optymizmem. Widać, że rząd zorganizował pomoc biedniejszym na te trudne czasy. Teraz tylko od samorządów zależy aby sprawnie i sprawiedliwie tej pomocy udzielać.

olek 02.11.2022 23:21
Jak dla mnie, Hilda, to taka głupsza Hildegarda.

Hilda, taka bystrzejsza Hildegarda 02.11.2022 18:22
Poczytaj sobie paski w TuskaczVisionNetwork to będziesz się bał z nory wyjść. Tylko koniec świata wieszczą i spiski różnej maści. Pewnie za ryżego raj miałeś na zielonej wyspie jak ci zakład zlikwidowali i tytałeś za 5zł na godzinę przy dobrych wiatrach. Chyba, że spieprzyłeś na zmywak dorabiać. Tak dbali o ludzi. Ale chyba cię dziadku skleroza dopadła albo za klauna tu robisz.

Fanatyk PiS 02.11.2022 11:13
Nikt nie każe wam jeść codziennie, albo ogrzewać domu. Można sobie odmówić pewnych rzeczy i posiedzieć pod kocem. Są ważniejsze problemy w tym kraju, np spisek niemiecko-peowski przez który żyje nam się gorzej. Ale ten najlepszy Rząd i Prezydent od czasów Mieszka I poradzą sobie z tym i w końcu będziemy żyć w patriotycznym i katolickim kraju wolnym od popleczników Tuska!

Rychu, taki lepszy Ryszard 02.11.2022 10:56
Dziwne, w TVP Wiadomościach czytam na paskach zupełnie inny obraz rzeczywistości. Nikt tak nie pomaga ww potrzebującym jak obecnie panująca Partia PiS. Nigdy Polacy nie mieli tak dobrze jak obecnie za PiS, nigdy nie byli tak bogaci jak obecnie. Trzeba Panią Agatę mianować na podobne stanowisko jak księgową MOPS z Pcimia, która została szefową Lotosu. Od razu zmieniła by się jej narracja i punkt widzenia. Uzyskując taki awans w jeden dzień można przejść przemianę osobowości i zająć się innymi problemami. Od razu skończyć z narzekaniem na drożyznę i zbyt niskie zasiłki. A może by tak beneficjenci popracowali???

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama