Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 października 2023 11:55
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To od mieszkańców zależy, które pomysły będą zrealizowane. Ostatnia chwila, aby zagłosować w Budżecie Obywatelskim

To od mieszkańców zależy, które pomysły będą zrealizowane. Ostatnia chwila, aby zagłosować w Budżecie Obywatelskim
Tylko do końca września można głosować na zadania zgłoszone w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego Kędzierzyna-Koźla. Pomysły, które zdobędą największą liczbę głosów, zostaną zrealizowane przez urząd miasta.

W poprzednich latach ze środków Budżetu Obywatelskiego zrealizowano inwestycje na wszystkich kędzierzyńsko-kozielskich osiedlach - wybudowane tężnie solankowe, boiska, doposażano place zabaw, remontowano chodniki i ulice. Pomysły zadań zgłaszają sami mieszańcy i to od mieszkańców również zależy, które z nich trafią do realizacji. Decyduje liczba głosów, swój można oddać tylko do końca września.

Głosowanie jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę budzetobywatelski.kedzierzynkozle.pl, wybrać swoje osiedle, a następnie jedno z proponowanych zadań.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 17.10.2022 08:58
Nie ma czasu! Właśnie ogłosili pogotowie strajkowe, 20%podwyżki i 5 tys. rekompensaty inflacyjnej. Tak się kończy lizanie i mandaty liczone w tysiącach.

Rychu, taki lepszy Ryszard 16.10.2022 22:03
Zgodzę się z wysyłaniem takich imbecyli na pierwszą linię frontu tam ich miejsce wśród swoich, świeżo powołanych do wojska KACAPÓW !!! Pełna zgoda, na front, z tym, że TY ich tam zaprowadzisz.

mieszkaniec 16.10.2022 13:18
Chleba i igrzysk, rocznica miasta możliwości...Koncert Alarmy. Pacjenci szpitala?? Strażacy - chłopaki do wszystkiego. Inne służby? ........ Na jakim etapie poszukiwania grożących ?

Realista 16.10.2022 08:50
No tak to jest, nie znaleźli żartownisia który chciał wysadzić przedszkole bo ważniejsza akcja bezpieczny przystanek autobusowy to gość poszedł dalej i wymyślił sobie ze dla rozgłosu wysadzi szpital ale w telefonie. Taki jest efekt prężnie działającej policji.

Basia 15.10.2022 15:22
Straż Pożarna jest upoważniona do lokalizowania i rozbrajania ładunków wybuchowych? Myślałem że odpowiednie służby są od tego. Jaja sobie w tym mieście robicie ? Kiedy była prawdziwa interwencja straży pożarnej w K-K ? 36 zastępów podobno w gminie mamy,paliło się coś ostatnio ?

Ryszard psie serce. 15.10.2022 15:05
Takich imbecyli którzy wysyłają grożby powinni wysylać na Ukrainę na pierwszą linie frontu. Pewnie ten sam co poprzednio.

Qura 15.10.2022 13:20
Które to już fałszywe zgłoszenie ? Sprawcy znów brak ? Poważne przestępstwo ale chyba nie w K-K bo te alarmy to już chleb powszedni.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama