Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 2 grudnia 2023 22:25
Reklama
Reklama
Reklama

Piknik w skandynawskich klimatach na błoniach przed kozielskim domem kultury. Wydarzenie już w tę niedzielę

Piknik w skandynawskich klimatach na błoniach przed kozielskim domem kultury. Wydarzenie już w tę niedzielę
W Kędzierzynie-Koźlu ideę Dugnad wcielamy w życie. Skandynawskie tradycje przybliży nam Pierwszy Piknik Sąsiedzki i Międzypokoleniowy. To będzie integracja w norweskim klimacie. Do zobaczenia w niedzielę (18 września) na błoniach przy Domu Kultury „Koźle”.

Dugnad to przede wszystkim spotkanie ponad wszelkimi podziałami. To idea, której zadaniem jest zbliżać do siebie ludzi, a jak lepiej można to zrobić niż przy dobrym jedzeniu i muzyce? Podczas pikniku do tańca porwą artyści występujący na scenie. Będzie też okazja rozsmakować się w tamtejszych specjałach. Ponadto nordycką kulturę przybliży spotkanie z ciekawym pisarzem, a podróżnik zabierze wszystkich uczestników w kierunku mroźnej północy.

Zadanie zrealizowano w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego”. Projekt jest współfinansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa.
plakat_dugnad_a3
plakat_dugnad_a3


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
polo 30.09.2022 14:01
Wahaniach. O przemądrzały. Wahaniach. Wahaniach. Zapamiętasz?

Realista 30.09.2022 07:55
A może tak w niektórych miejscach byłaby potrzebna wymiana, wzmocnienie podbudowy oraz wyczyszczenie rowów na poboczach nie wspominając o wyprofilowaniu drogi aby miało sens kładzenie nowego asfaltu przy obecnie zmieniających się wachaniach dob owych temperatur.

salamander 30.09.2022 07:43
Może warto byłoby pomyśleć o remoncie tego czegoś "drogopodobnego" w miejscowości Grabówka. Tam już jest MASAKRA. No ale po co, żaden Urzędnik tam nie jeździ to niech się lud martwi.

zuch 30.09.2022 00:51
Czy środkowy odcinek ul. Wojska Polskiego, razem z wiaduktem, mieszkańcy wyremontują w czynie społecznym?

Adrian 29.09.2022 23:25
Przy okazji niech wytną uschnięte, duże brzozy niebezpiecznie pochylone na ulicą. Stoją przy szeregowcach na Zaciszu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ