Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 października 2023 23:11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znani i lubiani przybywają do Zakrzowa. W sobotę rozpoczynają się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd

Znani i lubiani przybywają do Zakrzowa. W sobotę rozpoczynają się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd
Już w sobotę 27 sierpnia w Zakrzowie rozpoczynają się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd, których organizatorem jest Ludowy Klub Jeździecki Lewada.
Pomysłodawcami Art Cupu są Andrzej Sałacki oraz Katarzyna Dowbor, a wydarzenie to będzie cieszyć okolicznych mieszkańców już po raz dwudziesty czwarty.

– Najbardziej cieszy nas to, że tegoroczna edycja odbędzie się znowu z udziałem publiczności. W związku z pandemią koronawirusa niestety w zeszłym roku było to niemożliwe, a wiemy, jak chętnie i licznie mieszkańcy całego województwa opolskiego przybywają, żeby zobaczyć na żywo zmagania swoich idoli.

– Zarówno w sobotę 27- jak i w niedzielę 28 sierpnia zapraszamy wszystkich do kibicowania oraz obserwowania rywalizacji. Całość imprezy odbędzie się tym razem przed obiektem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie. Warto zabrać ze sobą koc piknikowy i spędzić razem z nami w Zakrzowie rodzinny weekend. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny  – opowiada Anetta Sałacka z LKJ Lewada.

Aktorzy i artyści w ostatni weekend wakacji będą rywalizowali o tytuł mistrza w jednej z czterech dyscyplin jeździeckich: ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody, western riding i powożeniu zaprzęgami. Mistrzostwom Gwiazd towarzyszyć będą także pokazy jeździeckie i występy artystyczne. W tym roku będą to między innymi Blanka Satora Horse Show, pokaz mody jeździeckiej marki Five Foule, Pony Show, występy Cheerleaders Opole.

Swój udział w Art Cup 2022 zapowiedzieli między innymi: Kevin Aiston, Artur Barciś, Tomasz Biernawski, Jowita Budnik, Magdalena Cwenówna, Andrzej Grabowski, Katarzyna Herman, Małgorzata Iwanicka, Ewa Kania, Paweł Kleszcz, Anna Korcz, Darek Kordek, Emilia Krakowska, Rafał Królikowski, Mariusz Krzemiński, Tomasz Lulek, Katarzyna Łęcka, Patrycja Modlińska, Andrzej Niemirski, Robert Ekow Osam-Gyaabin, Tomasz Oświeciński, Artur Pontek, Rita Raider, Beata Sadkowska, Henryk Sawka, Karolina Sawka, Jerzy Schejbal, Mark Shepherd, Roch Siemianowski, Karol Strasburger, Zdzisław Wardejn, Maciej Zakościelny i Zenon Żyburtowicz.

Na gości w Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zakrzowie czeka olbrzymi parking, na terenie obiektu będzie można też skorzystać ze stoisk gastronomicznych, a dla dzieci będą przygotowane dmuchańce.Program XXIV Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd

Sobota 27 sierpnia

13.30 – Uroczyste otwarcie XXIV Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art-Cup

14.00 – Konkurs półfinałowy ujeżdżenia

14:30 – Spotkanie w Maciejem Zakościelnym

15:00 – Konkurs półfinałowy western riding

15.30 – Pokazy jeździeckie

16:00 – Konkurs półfinałowy skoków przez przeszkody

16.30 – Konkurs półfinałowy powożenia

17.30 – Pokazy jeździeckie

 

Niedziela 28 sierpnia

11.30 – Konkurs finałowy ujeżdżenia

12.00 – Konkurs finałowy western riding

12.30 – Konkurs finałowy skoków przez przeszkody

13:00 – Pokazy mody jeździeckiej marki Five Foule

13:30 – Konkurs finałowy powożenia,

14.30 – Pokazy jeździeckie

15.00 – Uroczysta dekoracja zwycięzców

15.30 – Pokazy jeździeckie

 

Zakrzó-min
Zakrzó-min

jezdzieckie-mistrzostwa-gwiazd-zakrzow-2019-696x464
jezdzieckie-mistrzostwa-gwiazd-zakrzow-2019-696x464


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Rychu, taki lepszy Ryszard 15.09.2022 11:56
Kolejna patologia bogatych mówiący pozostałym 95% ludzkości że mają się ograniczać, bo globalne ocieplenie, bo zniszczycie przyrodę, bo, bo bo...

Realista 13.09.2022 10:59
Do tych wszystkich którzy chcą swym pociechom kupić takie cacko, pamiętajcie że we wszystkim potrzebny jest umiar. Dziecko rośnie, kości są jeszcze słabe a nadużywanie quada prowadzi do deformacji kości i problemów zdrowotnych.

zx 12.09.2022 15:26
A co na to przyroda rozjeżdżana najeżonymi oponami? A dupie tam przyroda. Dzieci uwielbiają jazdę na kładach w terenie. Po nas choćby potop.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama