Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 01:42
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najlepsi uczniowie mogą ubiegać się o stypendium marszałka. Wkrótce rusza przyjmowanie wniosków

Najlepsi uczniowie mogą ubiegać się o stypendium marszałka. Wkrótce rusza przyjmowanie wniosków

„Wspieramy najlepszych IV” to kolejna odsłona programu pomocy stypendialnej od Samorządu Województwa Opolskiego. Wsparcie przewidziano dla uzdolnionych uczniów, których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym. Wnioski można zacząć składać już 29.08.22 r. 


Program pomocy stypendialnej „Wspieramy najlepszych IV” skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klas 7 i 8) i ponadpodstawowych województwa opolskiego.  Mogą ubiegać się o niego osoby szczególnie uzdolnione między innymi w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, przedsiębiorczości i przedmiotów z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych, pochodzące z rodzin, których przeciętny miesięczny dochód uzyskany w roku 2021 na jednego członka rodziny nie przekracza 2 022,00 zł netto.


Regulamin stypendialny oraz wzory dokumentów, niezbędnych do złożenia wniosku, dostępne są na stronie internetowej www.opolskie.pl w zakładce REGION. Nabór wniosków przeprowadzony będzie od 29 sierpnia do 14 września br.
stypendia

stypendia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 08.09.2022 09:09
To sobie urządzili wycieczkę. Wiadomo że jak wszystkie ryby padły to jest pusty akwen, puscie wodę niżej to okaże się czy już nic się nie zmieni. Po co ten zlot jak i tak nic nie możecie zrobić do następnego nielegalnego rzutu i nie tłumaczcie proszę że to z powodu przyduchy a sprawca się z was śmieje i szuka kolejnego miejsca.

figa 07.09.2022 21:18
Na pewno okaże się, że ryby są śnięte z powodu przyduchy, która powstała przy temperaturze poniżej 20 stopni. W tym państwie dzieją się takie rzeczy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ