Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 05:57
Reklama
Reklama
Reklama

Oświeciński, Zakościelny, Strasburger i wielu innych. Plejada gwiazd na Art Cup – znowu z udziałem publiczności

Oświeciński, Zakościelny, Strasburger i wielu innych. Plejada gwiazd na Art Cup – znowu z udziałem publiczności
Już w najbliższy weekend Zakrzów rozbłyśnie blaskiem znanych i lubianych postaci show-biznesu, które przyjadą na Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd. To słynne na całą Polskę wydarzenie jest już po raz dwudziesty czwarty organizowane przez Ludowy Klub Jeździecki Lewada.

- Najbardziej cieszy nas to, że tegoroczna edycja odbędzie się znowu z udziałem publiczności. W związku z pandemią koronawirusa niestety w zeszłym roku było to niemożliwe, a wiemy, jak chętnie i licznie mieszkańcy całego województwa opolskiego przybywają, żeby zobaczyć na żywo zmagania swoich idoli.

- Zarówno w sobotę 27- jak i w niedzielę 28 sierpnia zapraszamy wszystkich do kibicowania oraz obserwowania rywalizacji. Całość imprezy odbędzie się tym razem przed obiektem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie. Warto zabrać ze sobą koc piknikowy i spędzić razem z nami w Zakrzowie rodzinny weekend. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny  – opowiada Anetta Sałacka z LKJ Lewada.

Aktorzy i artyści przez ostatni weekend wakacji będą rywalizowali o tytuł mistrza w jednej z czterech dyscyplin jeździeckich: ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody, western riding i powożeniu zaprzęgami. Mistrzostwom Gwiazd towarzyszyć będą także pokazy jeździeckie i występy artystyczne. W tym roku będą to między innymi Blanka Satora Horse Show, pokaz mody jeździeckiej marki Five Foule, Pony Show, występy Cheerleaders Opole.

Swój udział w Art Cup 2022 zapowiedzieli między innymi: Kevin Aiston, Artur Barciś, Tomasz Biernawski, Jowita Budnik, Magdalena Cwenówna, Andrzej Grabowski, Katarzyna Herman, Małgorzata Iwanicka, Ewa Kania, Paweł Kleszcz, Anna Korcz, Darek Kordek, Emilia Krakowska, Rafał Królikowski, Mariusz Krzemiński, Tomasz Lulek, Katarzyna Łęcka, Patrycja Modlińska, Andrzej Niemirski, Robert Ekow Osam-Gyaabin, Tomasz Oświeciński, Artur Pontek, Rita Raider, Beata Sadkowska, Henryk Sawka, Karolina Sawka, Jerzy Schejbal, Mark Shepherd, Roch Siemianowski, Karol Strasburger, Zdzisław Wardejn, Maciej Zakościelny i Zenon Żyburtowicz.

Na gości w Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zakrzowie czeka olbrzymi parking, na terenie obiektu będzie można też skorzystać ze stoisk gastronomicznych, a dla dzieci będą przygotowane dmuchańce.Program XXIV Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd

Sobota 27 sierpnia

13.30 – Uroczyste otwarcie XXIV Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art-Cup

14.00 – Konkurs półfinałowy ujeżdżenia

14:30 – Spotkanie w Maciejem Zakościelnym

15:00 – Konkurs półfinałowy western riding

15.30 – Pokazy jeździeckie

16:00 – Konkurs półfinałowy skoków przez przeszkody

16.30 – Konkurs półfinałowy powożenia

17.30 – Pokazy jeździeckie

 

Niedziela 28 sierpnia

11.30 – Konkurs finałowy ujeżdżenia

12.00 – Konkurs finałowy western riding

12.30 – Konkurs finałowy skoków przez przeszkody

13:00 – Pokazy mody jeździeckiej marki Five Foule

13:30 – Konkurs finałowy powożenia,

14.30 – Pokazy jeździeckie

15.00 – Uroczysta dekoracja zwycięzców

15.30 – Pokazy jeździeckie

Zakrzó-min
Zakrzó-min


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 08.09.2022 09:16
O!!! Najbardziej budująca informacja na końcu, spotkali się z dziećmi 62 razy, toż to tytani pracy, dzień w dzień piątek, światek, czy niedzielę brawo a pewnie i kontrolami było odwrotnie a cóż i tak ich na drogach nie było widać nie licząc ich ulubionych krzaków.

kierujący 07.09.2022 15:18
Przypominam, że od listopada rowerzyści nie mają już pierwszeństwa podczas wjazdu na śluzę!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ