Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 22 maja 2024 07:38
Reklama
Reklama

Wymiana sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu obwodnicy z alejami Jana Pawła II i Lisa. Będą utrudnienia

Wymiana sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu obwodnicy z alejami  Jana Pawła II i Lisa. Będą utrudnienia
Sygnalizacja świetlna na jednym z największych skrzyżowań w Kędzierzynie-Koźlu do wymiany. Prace rozpoczną się wkrótce. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Od poniedziałku 22 sierpnia rozpoczynają się prace związane z wymianą sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DK40 w Kędzierzynie - Koźlu (skrzyżowanie Alei Jana Pawła II oraz Alei Armii Krajowej z  Aleją Lisa). Prace mają związek z montażem nowego wysięgnika sygnalizacyjnego sygnalizacji świetlnej zlokalizowanej na tym skrzyżowaniu. W poniedziałek 22.08.2022 nastąpi demontaż istniejącego słupa sygnalizacji oraz wykonanie fundamentu na wyspie kanalizującej ruch pod nowy słup. Podczas demontażu jak i montażu chwilowo wstrzymany zostanie ruch na dojeździe do skrzyżowania od strony ronda Grunwaldzkiego. Dodatkowo mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w ruchu pieszych w obrębie tego skrzyżowania.

W związku z pracami sygnalizacja będzie wyłączona na całym skrzyżowaniu od godzin popołudniowych w poniedziałek 22.08. do piątku 26.08.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ