Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 lipca 2024 13:03
Reklama
Reklama
Reklama

W Kędzierzynie-Koźlu można już składać wnioski o dodatek węglowy. Rozpatrywane będą przez MOPS

W Kędzierzynie-Koźlu można już składać wnioski o dodatek węglowy. Rozpatrywane będą przez MOPS

Oficjalnie można już składać wnioski o przyznanie dodatku węglowego w wysokości 3 tys. zł. Aby go otrzymać, trzeba to zrobić do 30. listopada bieżącego roku. Wszystkie podania rozpatrywane będą przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.


Aby kwalifikować się do otrzymania dodatku, należy uzyskać wpis lub zgłosić źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Następnie trzeba wypełnić podanie. Można to zrobić w formie papierowej lub elektronicznej. Wydrukowane blankiety dostępne są w budynkach UM i MOPS, gdzie można od razu złożyć je w sposób tradycyjny. Mieszkańcom, którzy zdecydują się na taki tryb Magistrat, oferuje w razie problemów podczas wypełniania dokumentacji pomoc urzędnika.


Możliwe jest również złożenie podania za pośrednictwem internetu, pobierając wzór wniosku dostępny na stronie internetowej Dziennika Ustaw RP (dziennikustaw.gov.pl, pozycja 1712). W tym przypadku z pomocą w dopełnieniu formalności przyjdzie nam: platforma epuap, podpis kwalifikowany, lub profil zaufany. Bardzo ważne jest, aby wnioski elektroniczne poprawnie zaadresować. W tej formie powinny one być wysłane wyłącznie do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.dodatek weglowy mops

dodatek weglowy mops


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Fafik Alojzy 06.09.2022 10:38
Wystarczy zgłosić do Pierdziszewa. Dziwisz się jakbyś był wczorajszy jeszcze. Jak kogoś nie obchodzi, że pies mu uciekł i ma to gdzieś co się z nim dzieje, powinien mieć zakaz posiadania zwierząt. I taka osoba powinna już być odnotowana w systemie, żeby nie mogła adoptować kolejnej psiny.

zx 06.09.2022 07:22
Tak. Sprawę powinni zgłosić do Stasburga. Czuj, czuj, czuwaj.

Żwirek&Muchomorek 05.09.2022 22:31
Czuwam Lolku, czuwam. Spokojna twoja ondulowana.

Bolek&Lolek 05.09.2022 15:41
Te panie straciły TYLE zdrowia że powinne na cito być rehabilitowane aby odzyskały zdrowie! Czuwaj!

Alim 05.09.2022 14:34
Jedno pytanie, czy schronisko zgłosiło sprawę odpowiednim instytucjom, organom, aby wyciągnąć odpowiednie konsekwencje wobec osoby, która zobowiązała się pieskiem opiekować? Sprawa powinna zostać odpowiednio nagłośniona, żeby ludzie wiedzieli, że zwierze to nie zabawka i ponosi się odpowiedzialność za niewłaściwą opiekę.

julka 04.09.2022 22:51
Rzadko sie zdarza,by pies wolał wrócić do schroniska. Niech już tam zostanie, fajne panie straciły tyle zdrowia ,by go odszukać. Dobrze,że nic mu się nie stało. Fafiku, masz szczęście.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ