Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 grudnia 2023 05:34
Reklama
Reklama
Reklama

Można uzyskać dotację. W czwartek dyżur eksperta funduszy europejskich w starostwie powiatowym

Można uzyskać dotację. W czwartek dyżur eksperta funduszy europejskich w starostwie powiatowym
Chcesz założyć firmę i potrzebujesz pieniędzy na jej otwarcie? A może zastanawiasz się nad realizacją projektu w formule partnerstwa publiczno-prywatnego?

W starostwie powiatowym przy Placu Wolności 1 w Kędzierzynie-Koźlu (parter) czeka dziś (11.08) na mieszkańców Justyna Olszewska z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Opolu, która odpowie na wszelkie pytania i krok po kroku przedstawi proces ubiegania się o dofinansowanie.

Zapraszamy dziś do godz. 12.00.

Dyżury specjalisty organizujemy w starostwie regularnie. Warto śledzić nasze strony i wybrać się do nas! Polecamy także stronę www.mapadotacji.gov.pl, gdzie znajdziemy bieżące informacje.

Do tej pory w województwie opolskim zrealizowano projekty na kwotę niemal 30 mld zł, z tego dofinansowanie unijne wyniosło prawie 18 mld zł. Samorządowcy przygotowują się teraz do nowego rozdania unijnego z nowej perspektywy finansowej. Fundusze Europejskie na lata 2021-2027 to około 76 miliardów euro. Środki zostaną przeznaczone na realizację inwestycji w innowacje, przedsiębiorczość, cyfryzację, infrastrukturę, ochronę środowiska, energetykę, edukację i sprawy społeczne.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
? 04.09.2022 13:45
Kiedyś widziałem takiego pieska podobnego ?. Chyba właśnie przejeżdżając obok Prudnika ? Ale wtedy jeszcze chyba nie szukano tego Fafika ? inaczej to bym łapnął skubańca - bo kaski nigdy za wiele ? A mówią że pieniądze nie chodzą piechotą , a tu proszę bardzo ?. Nawet się gdzieś tam szwendają ?

zx 29.08.2022 21:56
Bo pamponiom fafików się nie przekazuje.

Edek 29.08.2022 21:22
Mam nadzieję że został przez kogoś przygarnięty, a że taki śliczny to nowy właściciel nie chce go oddać.

Laura 29.08.2022 21:00
O tym piesku to najwięcej powinni wiedzieć ci co go zabrali ze schroniska i ich sąsiedzi.Należy przeprowadzić wywiad środowiskowy o tych chwilowych właścicielach,sprawa zz pieskiem jest co najmniej dziwna.Przecież nie mógł się schować,coś musiało się stać.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ