Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 października 2023 11:53
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla wybierają zadania w budżecie obywatelskim. Trwa głosowanie internetowe

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla wybierają zadania w budżecie obywatelskim. Trwa głosowanie internetowe
1 sierpnia ruszyło głosowanie w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Niezbędną weryfikację przeszło 47 projektów, które trafiły pod ostateczną ocenę mieszkańców. To oni teraz zdecydują, które zadania będą realizowane.

Największy orzech do zgryzienia mają w Śródmieściu. Tam lista propozycji liczy aż 10 pozycji. Sporo nagłowić będą musieli się także na Pogorzelcu, gdzie do wyboru jest 5 pomysłów. Na reszcie osiedli mieszkańcy wybierać będą spośród 2 do 4 inicjatyw.

Głosowanie internetowe potrwa do końca września. Wystarczy poświęcić kilka minut przed komputerem, aby mieć wpływ na swoje najbliższe otoczenie. Można to zrobić za pośrednictwem strony: https://budzetobywatelski.kedzierzynkozle.pl/. System jest bardzo prosty i intuicyjny.

Jeszcze w sierpniu w ramach akcji promocyjnej zorganizowane zostaną także mobilne punkty do głosowania. Specjalne stoisko komputerowe stanie w różnych częściach miasta, a w razie potrzeby pomocą będą służyć pracownicy magistratu. Szczegółowy harmonogram będzie podawany na bieżąco.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
? 24.08.2022 13:50
Masz rację @Realisto. ? Tylko że np Zbiornik Racibórz Dolny zrobiono TYLKO jako zbiornik SUCHY.? Żeby przypadkiem ten zbiornik retencyjny nie mógł też regulować Odry w czasie niskich stanów wody. ? Bo był taki trynd polityczny w czasach rządów Platformy rzekomo Obywatelskiej ?

J.K (po 17.30 Z.K.) 24.08.2022 13:43
Ja bym to badał

Kierownik zbiornika 24.08.2022 13:41
No zapomnieliśmy, ale po tym komentarzu już napełniamy zbiorniki. Dziękujemy panie Realisto. A znajomy lekarz prosił jeszcze o poradę jak w operacji biodra przeprowadzić cięcie, od talerza biodrowego czy w drugą stronę?

Realista 24.08.2022 12:16
Czy po przepłukaniu całej Odry, ktoś wpadł na pomysł aby napełnić wszystkie zbiorniki retencyjne i nie tylko wodą która miała by czas wsiąknąć i uzupełnić braki w gruncie i podnieść ich poziom gruntowy czy znów wszystko sposcicie do morza i dalej będziecie tylko narzekać.

? 24.08.2022 08:17
Nie pitol @Risieńku takie Koszały-Opały jak PO-tłuczony ? Wtedy PRZED powodzią w lipcu 97r, to na niebie przez wiele dni widać było (chyba) Kometę Halleya.? Również w biały dzień.? Pojawienie się komety ZAWSZE zapowiadało jakieś niezbyt dobre zbliżające się wydarzenia i wielkie nieszczęścia.? A w końcu te mokre podkoszulki, to przeca WCALE nie so takie złe ? A niekiedy to nawet bardzo dobre i często bardzo ciekawe ?

Rychu, taki lepszy Ryszard 24.08.2022 00:02
Czy w Sejmie na ul. Wiejskiej modlono się o deszcz? Tak pytam bo jestem na zasłużonym urlopie od pieniędzy UE. Jak w Radiu Park robiono miss mokrego podkoszulka to Bozia się rozgniewała i dała powódź '97...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama