Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 października 2023 15:16
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rolkarze opanują nocą miasto. Nightskating po raz pierwszy zagości w Kędzierzynie-Koźlu

Rolkarze opanują nocą miasto. Nightskating po raz pierwszy zagości w Kędzierzynie-Koźlu
Grupa roześmianych rolkarzy jadąca za samochodem, na którym DJ serwuje niezłą muzykę? To nie scena z kalifornijskich reportaży, tylko rzeczywistość, którą już niebawem zobaczymy na ulicach Kędzierzyna-Koźla. MOSiR zaserwuje imprezę dla wszystkich miłośników jazdy na rolkach. 

27 sierpnia o godzinie 20 rozpocznie się przejazd rolkarzy amatorów ulicami naszego miasta. Prowadzić ich będzie muzyka, którą na żywo serwować będzie DJ. W ten sposób Kędzierzyn-Koźle idzie w ślady dużych miast, organizując po raz pierwszy imprezę Nightskating. W jej trakcie peleton pokona trasę o długości 9 km. W zabawie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i stopnia umiejętności jazdy na rolkach.

Zbiórka wszystkich chętnych o godzinie 19 przed Halą Śródmieście, gdzie rozpocznie się rozgrzewka, o godzinie 20 rolkarze wyruszą w trasę ulicami miasta.

- To będzie naprawdę niezła impreza. Muzyka, ludzie na rolkach i wakacyjny nastrój - czego chcieć więcej? Oby tylko pogoda dopisała, a wszystko będzie idealnie. O bezpieczeństwo uczestników wydarzenia zadba policja, która zabezpieczy trasę przejazdu. To świetna okazja dla rolkarzy, aby pojeździć po równym terenie i pokonać wieczorem 9 kilometrów przy dobrej muzyce - mówi Tomasz Radłowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

Inicjatywa realizowana w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego”.

sports-g5a33692d8_1280
sports-g5a33692d8_1280


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Realista 12.08.2022 07:55
Mam tylko nadzieję że to inna firma niż na gliwickiej bo na razie wygląda to kiepsko. Przy dużej firmie było by to najlepsze rozwiązanie, dużo ludzi i sprzętu w prawie jednym miejscu a tak wszystko rozwleczone w czasie.

Gtufxg 11.08.2022 10:27
Po co oni od razu zrywają asfalt na całej długości? Od ogrodowej w stronę Brzeziec przez kilka miesięcy pewnie nic się jeszcze nie będzie działo to po co było zrywać asfalt i zostawiać pełno kamieni i dziur?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ
Reklama