Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 grudnia 2023 03:51
Reklama
Reklama
Reklama

Soczewki Acuvue

Soczewki Acuvue
Wygodne, dostosowane do wady wzroku i wykonane z najlepszych materiałów – tak można w skrócie podsumować soczewki marki Acuvue. Ale warto dowiedzieć się na ich temat więcej, ponieważ stosowane przez tę markę rozwiązania zasługują na szczególną uwagę. Ponadto dzięki tej wiedzy będziesz w stanie optymalnie dopasować właściwe soczewki Acuvue do swoich potrzeb.

Acuvue – soczewki na każdą wadę wzroku


Czy wiesz, że co trzecia osoba na świecie cierpi na astygmatyzm? Ta wada - nazywana również „niezbornością” - jest dość uciążliwa w życiu codziennym – sprawia, że widoczny obraz staje się rozmyty i zniekształcony. Skąd się bierze? Wywoływana jest przez nieprawidłowy kształt rogówki, na co nikt nie ma wpływu. Jeśli nie zastosuje się szkieł lub soczewek, które niwelują negatywne efekty astygmatyzmu, można odczuwać bóle głowy i oczu, szybciej także męczy się wzrok.

Soczewki Acuvue powstały właśnie po to, aby nikt nie musiał doświadczać takich objawów i cieszył się pełnym komfortem życia. Specjalna linia „Oasys Astigmatism” to soczewki silikonowo-hydrożelowe, które dostępne są w wersji jednodniowej oraz dwutygodniowej. Zastosowana do ich produkcji technologia Hydraclear Plus sprawia, że są doskonale nawilżone, dzięki czemu bardzo szybko przestaje się odczuwać ich obecność na gałce ocznej.

Ale Acuvue ma także rozwiązania dla osób mających zwykłą wadę wzroku i wymagających szkieł korekcyjnych. Zamiast nich można wybrać wygodne soczewki silikonowo-hydrożelowe, które wyprodukowano z zastosowaniem technologii Zintegrowanej Łzy (Hydraluxe) oraz wyposażono w filtr UV. Dlatego nie tylko pozwalają widzieć w normalny sposób, ale również chronią przed szkodliwym działaniem światła słonecznego. Dzięki temu wzrok wolniej się męczy, a komfort Twojej wygody wzrasta.

A jeśli często przebywasz w pełnym słońcu lub też chcesz zabezpieczyć swój wzrok na okres wakacji, wówczas warto sięgnąć po soczewki Acuvue Oasys With Transitions. Dzięki zastosowaniu technologii Light Intelligent, każda soczewka z tej linii zmienia zabarwienie w zależności od rodzaju światła oraz stopnia jego intensywności i jasności. W ten sposób chronią Twój wzrok w taki sam sposób, jak szkła fotochromowe lub okulary przeciwsłoneczne.

Soczewki Acuvue w dobrej cenie – zamów już dzisiaj


Daj swoim oczom to, co najlepsze. Szeroki wybór różnego rodzaju soczewek Acuvue znajdziesz na stronie Trendy Opticians. Soczewki korekcyjne, dla astygmatyków, do codziennej lub dwutygodniowej wymiany – znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Zobacz, wybierz i zamów już dzisiaj!

Materiał partnera

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
samo sie komentuje 04.01.2022 21:08
Nur fur Arier

komentarz 03.01.2022 21:28
tu jestem

Ryszard psie serce. 03.01.2022 20:21
Za niedługo będą seanse dla szczepionych i nie szczepionych. Potem wprowadzą dla ozdrowienców i tych co mają tylko dwie dawki. Głupota nie zna granic.

zasiedzony 03.01.2022 19:54
Mareczku, niewiele w życiu rozumiesz, co nie?

and 03.01.2022 18:41
Niezaszczepiony nie jest nosicielem tylko zaszczepieni gdy jest zarażony to leży w łóżku

Miejscowy 03.01.2022 16:43
Hej ty tam nikt Ci nie każe chodzić do kina! SZEPIONKOWCU!!! Już niebawem Was wyszczepionych czeka następna 4 ta, 5ta, i 6ta dawka tego wynalazku, tylko nie zapomnijcie podpisac oświadczenia?????

Rob 03.01.2022 12:27
Dokładnie Realista, czemu ja zaszczepiony mam przebywać z 30 %osób potencjalnie chorymi -chyba ze mają wynik negatywny, ważny 48 godz -kto wymyśla takie bzdurne przepisy żeby zaszczepieni wchodzili z antyszczepionkowcami, tez się mogę zarazić, owszem przejdę łagodniej chorobę, bo już znam takie przypadki

Rob 03.01.2022 12:21
Czemu masz taki sam nick co ja hmmm

Miejscowy 03.01.2022 12:10
Gdzie jest mój komentarz???

Marek 03.01.2022 12:08
Twoje marzenia się spełniły, doczekałeś się czasów “gdy głupota będzie piętnowana” Twój przykład jest ewidentnym argumentem na to, aby się szczepić. Jeśli nie szczepienie się powoduje tak poważny deficyt szarych komórek oraz rozsądku to szczepić się należy. Teraz już nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Realista 03.01.2022 08:16
Dlaczego? Ja się pytam zaszczepieni mają na siłę przebywać w zamkniętych pomieszczeniach z tymi którzy uważają się za niezniszczalnych? A może tak trzeba wprowadzić dla tych osób zakazy i pełen lokdaln.

Demonik 03.01.2022 01:33
Krótko mówiąc - tylko obsługa kina będzie będzie oglądać seanse :-) Idąc obecnym trendem może lepiej zrobić nowe punkty szczepień w tych miejscach ??

zasiedzony 02.01.2022 21:38
Segregację sobie uskuteczniacie??? Życzę takiego obłożenia jak na chorzowskim stadionie w Sylwestra! Nie pozdrawiam! Bandytom się nie należy.

Rob 02.01.2022 21:34
Ktoś będzie pociągnięty do odpowiedzialności za głupotę i brak rozsądku. Mam szczerą nadzieję, że minie ten czas absurdów, kiedy to co jest prawdą będzie prawda powszechną. A głupota będzie piętnowana. Teraz to ludzie łykają wszystko co im media podadzą, a za jakiś czas zastanowią się jak las mógł zagrażać ich zdrowiu. Żal mi tylko tych zaszczepionych, tak mają wyprane przez media rozumy, że nawet zawał kilka dni po szczepieniu nie przekona do faktu szkodliwości eksperymentu medycznego

Maciej K. 02.01.2022 20:54
Czas najwyższy bo 70% Polaków nie kradnie, nie gwałci, nie zabija i jakoś protestów tych 30% brak...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ