Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 7 grudnia 2023 03:43
Reklama
Reklama
Reklama

Mieszkania na sprzedaż w Kędzierzynie-Koźlu. Najlepsze oferty nieruchomości w województwie opolskim

Mieszkania na sprzedaż w Kędzierzynie-Koźlu. Najlepsze oferty nieruchomości w województwie opolskim
Chociaż Kędzierzyn-Koźle nie należy do największych miast południa Polski, to jak okazuje się od kilku lat, potrafi przyciągnąć wiele zainteresowanych spojrzeń. Ceny mieszkań stale tam rosną, a okolice miasta stały się atrakcyjnym gruntem dla inwestorów. Całe miasto rozrasta się i zachęca nowych mieszkańców do przeprowadzek.

Wizja przenosin do tego miasta kusi coraz więcej osób, które ochoczo sprawdzają nowe okazje pojawiające się w sieci. Najlepsze portale z ogłoszeniami sprzedaży nieruchomości robią więc wszystko, co mogą, byle tylko zachęcić użytkowników do zostania na stronie. Służą im do tego przeróżne narzędzia, które ułatwiają proces poszukiwań. Jednym z liderów rynku jest portal adresowo.pl, którego ofertę mieszkań w Kędzierzynie-Koźlu znaleźć można pod adresem: https://adresowo.pl/mieszkania/kedzierzyn-kozle/.

Ceny mieszkań w Kędzierzynie-Koźlu

Jedno trzeba przyznać polskiemu rynkowi nieruchomości — szokuje. Początek drugiej dekady XXI. wieku był dla niego okresem niezwykłej stagnacji. Tak naprawdę aż do 2016 roku w większości miast Polski można było mówić o niezwykle nużącej fluktuacji, która jednak zakończyła się w różnych momentach w całym kraju. Od tamtej pory ceny za metr kwadratowy wystrzeliły do góry i nikt nie ma obecnie pojęcia, kiedy się uspokoją.

Kędzierzyn-Koźle nie jest w tym wypadku wyjątkiem od reguły — tamtejsze mieszkania również stały się częścią wzrostowej trajektorii, która w krótkim czasie wyniosła ceny na poziom, który nikomu się nie śnił jeszcze kilka lat temu. Tylko między końcówką 2017 roku a momentem obecnym średnie ceny metra kwadratowego w tym mieście podskoczyły z nieco ponad 2500 złotych do aż 4200 złotych. Szczególnie ostatnie 12 miesięcy było łaskawe dla tego przyrostu, co poniekąd jest związane z sytuacją gospodarczą w kraju.

Takie wnioski wynikają z danych podanych przez portal adresowo.pl. Nie znamy jeszcze obrotu spraw w końcówce roku 2021, ale śmiało zakładać można, że tendencja wzrostowa się utrzyma. Jak pokazują dane z ostatnich lat, nawet jeśli w którymś momencie przydarzyły się spadki lub wypłaszczenia cen metra kwadratowego, wszystko szybko wracało do normy. W ostatnim czasie rynek umiejętnie bronił się przed wszelkimi stratami.

Czy to dobry moment na inwestycje?

Rosnące ceny są wybitnie dobrymi informacjami dla osób, które już posiadają nieruchomości w Kędzierzynie-Koźlu i w całej Polsce. Jeśli jednak ktoś dopiero planuje wejście na rynek, to wątpliwości są jak najbardziej zrozumiałe. Jeśli decyzja zakupowa podparta jest zrealizowaniem potrzeby, jaką jest zdobycie mieszkania dla siebie, wówczas problem inwestycji wydaje się nieco mniej istotny. W końcu nie kupuje się wówczas mieszkania, by na nim zarabiać. W każdym razie nie jest to podstawowa motywacja.

Nieruchomości najlepszego sortu znaleźć można w wyszukiwarkach najlepszych portali z ogłoszeniami w Polsce. Takie miejsca pozwalają potencjalnym nabywcom dowolnie filtrować i sortować oferty. W ten sposób łatwo i wygodnie można wyszukać mieszkanie idealnie skrojone pod potrzeby konkretnego kupującego!

Materiał partnera

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
fax 03.01.2022 21:10
Przestań już kwilić i załóż śliniak, bo się poplujesz. Jak nie Matołkowo to Pierdzisławice, Pierdziszewo czy Benzeniarnia. Wybór jest spory.

kosiara 03.01.2022 20:46
Skądżeś przyleciał gamoniu? Z księżyca chyba. Fruń na inną gałąź a nie wyśpiewujesz znowu te idiotyczne serenady. Ocknij się z letargu w końcu.

max 03.01.2022 16:25
Kędzierzyn to nie matołkowo, choć matołków takich jak tu nie brakuje!

kos 03.01.2022 16:15
Skądżeście przyszli przybłędy? Cały ubiegły rok tylko słychać było narzekanie, stękanie, płacz i zgrzytanie zębów, nic na tak, wszystko na nie, nowy rok zaczynacie podobnie. Trudno się dziwić, że ludzie umierają, bo trudno żyć wśród frustratów.

Godfryd97 03.01.2022 16:11
Oleju sobie do łba dolej powyżej pierwszej belki przynajmniej a nie bełkoczesz od rzeczy o jakichś budkach. Krążownik się znalazł.

@4ry 03.01.2022 11:18
Już odseparowała się od PO. Związała się politycznie z Don Trzaskowski z samej Warszawy. Właściwie to samo, jedynie inna nazwa.

@max 03.01.2022 11:14
Nie myślą o zmianie lokalizacji. Nie mają sił na sprzątanie. Czekają z utęsknieniem by młodzi, śniadzi "lekarze i inżynierzy" imigranci zaopiekowali się nimi za .... Od 2015r owi opiekunowie dobijają do bram UE. I w UE nastąpi wymiana społeczności. Zamiast kościołów, cerkwi, synagog będą meczety. Dziękujemy Brukseli za troskę !

? 03.01.2022 10:46
Oj tam, oj tam. Najważniejsze że Rynek jest tak wspaniały, że przyjezdni aż kucają z zachwytu - widząc ten śliczny beton I OGROMNEeeeee drzewka z Korei ? No i beżowi mają gdzie się wylegiwać i pluć słonecznikiem? I oczywiście ten cudowny mosteczek w Kłodnicy - szczyt myśli technicznej i finansowej naszej kochanej władzuni Matołkowa. Istne CUDO . Czyli jest spoko ?

Realista 03.01.2022 09:36
Nie ma co strzępić języka!!! Nie udało się z portem, zapchanym rondem, benzen em, ściągnięciem nowych inwestorów czy zatrzymaniem młodzieży, brak mieszkań i perspektyw rozwoju powoduje wymieranie miasta i ani betonowy rynek a tym bardziej ogród biologiczny tego nie zmienią. Brak pomocy drobnym przedsiębiorcom niszczy handel, usługi,degraduje miasto, resztę niszczą menele i ciapaci którym wolno wszystko.

Czarek12 03.01.2022 08:27
To nie miasto jest wymarłe tylko wasze mózgi obumarłe od negatywnego myślenia. Biadolenie,jęki i skowyt ludzi w ciężkiej depresji prawdopodobnie. Zajmijcie się czymś,budujcie budki dla ptaków,poprawi się krążenie ,łepetyny natlenicie,smętni ludzie.

Sznycel 02.01.2022 20:57
Ci najemnicy grający w siatkówkę kosztują tyle że brakuje pieniędzy na sport amatorski dla dzieci i młodzieży Elektryczne autobusy to ile nas kosztowały zakup czyli wkład własny, utrzymanie i przeglądy oraz ładowanie Sposób na benzen zmiana strony oraz skali z 5 na 200 No i jeszcze największy sukces czyli most przez Kłonicę czy już otwarty? Może lepiej niech się za nic nie bierze do wyborów.

Benzeniaczek ciemny. 02.01.2022 18:45
Ilu jest mniej mieszkańców w porównaniu do roku objęcia jaśnie panowania. Na dzień 01.01.2022? W miasteczku możliwości. Jaja sobie robisz caryco?

max 02.01.2022 18:33
Skoro miasto wymarło to po co nowe lokale i gastronomia? Miasto jest brudne,bo niema już kto sprzątać, młodzi wyjechali,a starym się nie chce, też myślą o zmianie lokalizacji.

? 02.01.2022 16:49
To siatkarze mają tak wielkie sukcesy osiągnęli TEŻ dzięki TAK wspaniałej pracy władz Matołkowa? ? Coś takiego?!?!???

Benzeniak z Benzen City 02.01.2022 16:01
Chyba się zaciągnąłeś pierdem przez zwinięty dywan albo sobie kogel-mogel robisz z czytających.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
PRZECZYTAJ