Miasto remontuje, lokatorzy doprowadzają do zupełnej ruiny. Kędzierzyn-Koźle, jak wiele innych miast w Polsce, boryka się z problemem dewastacji mieszkań komunalnych. Mogliśmy zajrzeć do jednego z nich. Materiał wideo:
https://youtu.be/LI0VAkPiARc
Lokatorzy dewastują mieszkania komunalne. Mogliśmy wejść do jednego z nich. WIDEO
-
KK24
- 17.02.2021 17:17

Data dodania:
17.02.2021 17:17
Reklama



Napisz komentarz
Komentarze